Johannesburg z Vídně za 11 462 Kč
14.8.2018

Johannesburg z Vídně

11462

O této nabídce

K výletu na jih černého kontinentu do Jihoafrické republiky svádí aktuální nabídka British Airways a Virgin Atlantic. Atraktivní cena, pohodové přestupy a především široká paleta termínů, z nichž můžete vybírat (včetně hlavní sezony, která začíná v listopadu a trvá do února) – to jsou hlavní atributy, které by vás měli přesvědčit k výletu do Afriky. V Jihoafrické republice máte jedinečnou příležitost k pozorování divoké zvěře. V Kruegerově národním parku totiž spatříte kompletní „Velkou pětku“ – tedy slony, nosorožce, buvoly, lvy i levharty. Tak se vydejte na safari z Vídně třeba v termínu od 11. do 27. listopadu za 11 462 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: září 2018 – březen 2019
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Zázemí v Joburgu naleznete v této pohodové tříhvězdové vile za 640 Kč/os./noc anebo vyzkoušejte tuto pěknou čtyřhvězdu v centru za 673 Kč/os./noc. Mnoho dalších nabídek naleznete na stránkách Hotels.com či klasického pomocníka při hledání bydla – Bookingu.

Víza

Česká republika má s Jihoafrickou republikou uzavřenou dohodu o bezvízovém styku, tudíž pokud Váš pobyt na jihu Afriky nepřekročí 90 dní, tak si se zařizováním víza nemusíte lámat hlavu.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zapůjčení si automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět jsou totiž velké vzdálenosti a dále se Vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Kruegerově národním parku. Tak se na dostupné auťáky mrkněte se do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Vídně do Johannesburgu za 11 462 Kč

Johannesburg z Vídně za 11 462 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)