Johannesburg z Vídně za 11 246 Kč
26.6.2018

Johannesburg z Vídně

11246

O této nabídce

Vydejte se na samotný jih černého kontinentu do Jihoafrické republiky a nenechte si ujít jednu z nejlepších příležitostí k pozorování divoké zvěře. Na safari ve vyhlášeném Kruegerově národním parku totiž můžete spatřit kompletní „Velkou pětku“ – tedy slony, nosorožce, buvoly, lvy i levharty. A takový zážitek bude jistě vzpomínkou na celý život. Společnosti z letecké aliance SkyTeam (konkrétně KLM a Air France) nyní nabízí tarif na lince z Vídně do Johannesburgu za příjemných 11 246 Kč. Výhodou jsou rychlé přestupy v obou dvou směrech a hned dvojice odbavených zavazadel. Taktéž paleta termínů je poměrně široká, přičemž největší výběr je v atraktivním měsíci listopadu, kdy pomalu začíná hlavní sezona.
Tak se do Johannesburgu vydejte třeba v termínu 6. – 18. listopadu >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

V samotném Joburgu bychom po příletu složili hlavu v této oblíbené batůžkářské lodgi za 613 Kč /os./noc včetně snídaně anebo v této tříhvězdové vile za 686 Kč /os./noc taktéž se snídaní v ceně. Zamíříte-li do Kruegerova NP, tak sympatické zázemí nabízí tato, mnoha cestovatei ozkoušená, logde za 750 Kč /os./noc. Další nabídky pak ulovíte na osvědčeném Bookingu či využijte nabídky srovnavače služeb Trivago.

Víza

Česká republika má s Jihoafrickou republikou uzavřenou dohodu o bezvízovém styku, tudíž pokud Váš pobyt na jihu Afriky nepřekročí 90 dní, tak si se zařizováním víza nemusíte lámat hlavu.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zapůjčení si automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět jsou totiž velké vzdálenosti a dále se Vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Kruegerově národním parku. Tak se na dostupné auťáky mrkněte se do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Vídně do Johannesburgu za 11 246 Kč

Johannesburg z Vídně za 11 246 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)