Johannesburg z Německa od 11249 Kč
13.5.2017

Johannesburg z Německa

O této nabídce

Vydejte se za dobrodružstvím do Jižní Afriky, která je jednou z posledních zemí, kde stále ještě můžete na safari pozorovat celou velkou pětku. Zpáteční letenky se super přestupy v obou směrech pořídíte díky aktuální akci Iberie od 11249 Kč, přičemž odlet je z dobře dostupného Berlína nebo Mnichova. Dostupných termínů není mnoho, takže raději vyražte na lov co nejdříve, než se akční letenky vyprodají.
  • Rezervujte: v našem vyhledávači
  • Zavazadla: v ceně je odbavené zavazadlo 23 kg
  • Dostupnost: květen – červen, září – listopad
  • Příklady termínů z Mnichova 11430 Kč:
  • Příklady termínů z Berlína za 11249 Kč

Po rychlém exkurzu kolem největšího jihoafrického města a zapůjčení vozidla se vydejte objevovat krásy místní přírody na severovýchod do Kruegerova národního parku. Pokračujte jižním směrem a objevíte jednu z posledních absolutistických monarchií, Svazijsko, s úžasnými přírodními scenériemi a bohatou kulturní tradicí (čeští občané mají bezvízový styk pro návštěvu nepřekračující 30 dní). Následně se můžete vykoupat v Indickém oceánu, kde jsou vůbec ty nejlepší podmínky pro surfování z celého kontinetu. Dále byste neměli vynechat ani další vnitrozemskou enklávu Lesotho, odkud pochází původně etnikum Křováků. Na jihu tohoto malého království se začínají tyčit majestátní Dračí hory s vrcholy vyššími než 3 000 m. n. m. s četnými říčními údolími, díky kterým se Lesotho označuje za africké Švýcarsko (našinec by měl mít opět bezvízový styk, ale situaci raději ověřte před cestou na stránkách MZV).

Ubytování

Ubytování v celé Jižní Africe seženete výhodně přes oblíbený vyhledávač bookingu.

Půjčení auta

V Jižní Africe můžeme jen doporučit půjčit si na pár dní auto a cestovat zde po vlastní ose. Nejlepší nabídky všech největších sítí půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Víza

Česká republika disponuje s tou Jihoafrickou vzájemným bezvízovým stykem za turistickým účelem po dobu maximálně 90 dní.

​​​​​​​​​​​​​​

Johannesburg z Německa od 11249 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)