Johannesburg z Berlína za 8 899 Kč
4.1.2019

Johannesburg z Berlína

8 899

O této nabídce

S velmi zajímavou možností k výletu na jih černého kontinentu do Jihoafrické republiky přichází španělská Iberia. Atraktivní je to nabídka zejména pro cestovatele, kteří si na svých výletech vystačí s málem a dokáží se sbalit do příručního zavazadla. Ti pak mohou využít právě letenek z Berlína do Johannesburgu za 8 899 Kč! Pokud se však bez odbaveného zavazadla neobejdete, tak vás vyjdou letenky na stále pěkných 11 218 Kč. Dostupných termínů je k mání dostatek včetně termínů v hlavní sezoně -tedy lednu a únoru či na jejím konci v březnu.

Komu by se více hodil odlet z bavorského Mnichova, tak je ze i tato možnost. Termíny naleznete v kalendáři níže.

Ubytování

Ubytko v Johannesburgu i jiných místech na jihu Afriky hledejte klasicky na Bookingu či Hotels.com

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zapůjčení si automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět jsou totiž velké vzdálenosti a dále se Vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Kruegerově národním parku. Tak se na dostupné auťáky mrkněte se do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Berlína do Johannesburgu 8 899 Kč

Johannesburg z Berlína za 8 899 Kč


​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)