Johannesburg – Jižní Afrika – Saudi – 8449 Kč
20.10.2013

Johannesburg – Jižní Afrika – Saudi – 8449 Kč

O této nabídce

Již po několikáté za poslední měsíc přichází Saudi se super výhodným tarifem – tentokráte do Jižní Afriky za 8449 Kč. Letenky jsou dostupné od listopadu do ledna a můžete je rezervovat v tomto vyhledávači.

Dostupné termíny:

Odlet:
listopad – každá středa a sobota
prosinec – každá středa
leden – 13., 29.

Návrat:
listopad / prosinec – každá neděle od 3.11. do 8.12.
leden – 7., 12., 19., 26.

Jak do Říma

Do Říma se dostanete z Prahy s Wizzairem, ČSA či Alitalií nebo na vedlejší římské letiště Ciampino létá Ryanair z Krakowa, Wroclavi a Bratislavy.

Víza

Pro občany ČR byla v dubnu 2003 zrušena vízová povinnost, doba pobytu za turistickým či tranzitním účelem nesmí přesáhnout 90 dnů.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Johannesburg{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)