Johannesburg – Brussel Airlines – 14 806 Kč
11.6.2012

Johannesburg – Brussel Airlines – 14 806 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se na podzim na safari, Brussel Airlines nabízejí zajímavý tarif z Prahy přes Brusel do Johannesburgu s pohodlnými přestupy jak na cestě tam, tak zpět. Tarif je dostupný v průběhu října a listopadu, jako příklad udáváme 1. listopadu – 21. listopadu s odletem a návratem do Prahy Ruzyně. Letenku naleznete v tomto vyhledávači.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Johannesburg{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)