Jižní Španělsko – Ryanair – 1544 Kč
6.6.2013

Jižní Španělsko – Ryanair – 1544 Kč

O této nabídce

Ryanair nabízí i v letních měsících výhodné letenky do přímořských letovisek v jižním Španělsku. Pokud Vám nevadí, že k moři poletíte z německého Norimberku, můžete strávit dovolenou v Malaze nebo Alicante.

Alicante – 1544 Kč
Letenky do Alicante lze pořídit za 1544 Kč například v termínu 20.6. – 27.6. V několika dalších termínech během června nebo července jsou letenky dostupné od 1698 Kč.

Malaga – 1544 Kč
Letenky do Malagy za 1544 Kč můžete zakoupit i v červenci, například v termínu 4. – 11.7., 11. – 16.7., 4.7. – 16.7. Jako v prvním případě platí, že okolo 1700 Kč se nabízí několik dalších termínů.

Jak do Norimberku:
Do Norimberku se většinou nejlevněji dostanete s autobusem německých drah, které jezdí mezi Prahou a Norimberkem každou hodinu. Jízdenky do centra se často pohybují okolo 500 Kč v jenom směru. V případě, že je autobus již z velké části vyprodán a cena stoupne nad 750 Kč, je možné si koupit jízdenku do tohoto autobusu na webu Student Agency za fixní cenu 750 Kč. Z centra města se na letiště dostanete za pár minut metrem. Lístek stojí 1,70 EUR.

Ubytování si můžete samozřejmě rezervovat přes našeho partnera booking.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alicante{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)