Jižní Norsko z Vídně od 399 Kč
29.11.2019

Jižní Norsko z Vídně

399

O této nabídce

V rámci stále probíhajícího Black Friday si můžete naplánovat zimní výlet do zasněženého Norska. Letenky má pod palcem Lauda, což je sestra Ryanairu převlečená do tmavě červených šatů. Odlet i přílet je situován na letiště Torp, které je sice hodně často spojováno s hlavním městem Norska, nicméně po zkouknutí mapy zjistíte, že lowcostové letiště Torp má od Osla stejně daleko jako má Nor od Fina. Tím se ale nemusíte nechat odradit a využít přesun k návštěvě Tønsbergu, který je cestou a pro autentický zážitek doporučujeme alespoň jednu noc přenocovat.
Pokud už jste v Oslu byli nebo vás neláká, můžete se z letiště vydat směrem na jih k Sandefjordu. Ať už na místě učiníte tak nebo tak, nyní stačí si letenku koupit. Rezervujte jižní Norsko z Vídně např. na prodloužený víkend 13. – 16. 12. za 399 Kč. Termínů je opravdu hodně – cestu si dokonce můžete udělat i přes Vánoce.

Norsko kromě panenské přírody nabízí i kulturu, bohatou historii a výtečné jídlo. Oslo uchvátí každého milovníka moderní architektury. Mezitím co slavná opera v australském Sydney napodobuje mořské vlny, ta norská připomíná ledovou kru, potápějící se do studených vod okolního fjordu. Zajděte si dovnitř na operní představení nebo se celý večer dívejte na umění baletu. Vigelandův park je posetý jedinečnými sochami ze žuly a bronzu, znázorňujícími mozaiku lidských osudů. Mathallen vám dá ochutnat tradiční norskou kuchyni a v Holmenkollenu se zase tyčí vysoko do vzduchu slavný skokanský můstek a jeho lyžařské muzeum.

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky dopravce nebo pohodlně přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 malé příruční zavazadlo s max. rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2019 / leden 2020
 • Termíny: 
  • 13. – 16. 12. za 399 Kč (pá – po)
  • 18. – 25. 12. za 399 Kč
  • 23. – 29. 12. za 399 Kč
  • 6. – 8. 1. za 399 Kč
  • 8. – 13. 1. za 399 Kč
  • 23. – 29. 12. za 399 Kč
   • a spoustu dalších…

Ubytování

Pokud budete nocovat v Oslu, tak se připravte, že za malé peníze dostanete málo muziky (nebo daleko od centra). Jde o to, co vám vyhovuje. My bychom sáhli buď po levnějším Scandic Fornebu za 826 Kč / os. / noc, který se pyšní svými čtyřmi hvězdami a snídaní v ceně, ale zato ho naleznete na předměstí nebo po hezkém centrálním Scandic Oslo City za 1 354 Kč / os. / noc taktéž se snídaní v ceně.

Autopůjčovna

S vlastním auťákem budete pánem svého času a během cesty si užijete flexibilitu. Nestresujte se na místě a auto si vyberte pohodlně v našem srovnávači autopůjčoven.

Náhled letenky jižní Norsko z Vídně od 399 Kč

Jižní Norsko z Vídně od 399 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)