Jižní Norsko během září
25.8.2021

Jižní Norsko během září

254

O této nabídce

Vyrazte během září do Skandinávie, z Vídně nabízí Ryanair letenky do norského Sandefjordu (122 km od Osla) za neskutečných 254 Kč. A kdy? Třeba s odletem 8. září s návratem 15. září Rezervuj tenhle příklad >>

Podmínky vstupu do Norska

Od 5. 7. je vstup do Norska umožněný bez dalších podmínek plně očkovaným osobám nebo osobám, kteří covid prodělaly (stačí ukázat EU covid pass).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč letět do Norska?

Kdo říká, že Norové jsou chladní, je asi nikdy opravdu nepoznal. Tenhle národ vás přivítá s otevřenou náručí a vřele nabídne všechnu tu krásu, kterou tam všemocná příroda vytvořila. Úchvatné fjordy vám seberou dech, jejich klidná hladina zrcadlí hluboké lesy a bouřlivé vodopády stékají po vysokých skalách všude kolem. Lysefjord je obklopen okázalými vyhlídkami, víc na sever pak najdete Trolltungu – trolí jazyk vyčnívající do volného vzduchu nad přenádherným jezerem Ringedalsvatnet.

Norsko ale není jen nespoutaná příroda. Zapomenout se nesmí na návštěvu Osla a jeho nové Opery, historického Trondheimu ani malebného města Bergen.

 

Ubytování v Norsku

Ať už zamíříte na kazatelnu Preikestolen nebo na prádní zaseklý šutr Kjerag, odbavte si na celou skupinu 1 zavazadlo (k letence za 1250 Kč) a dejte si do něj kromě dobrot také stan. Stanovat můžete v Norsku kdekoliv 150 m od obydlí na neobdělávané půdě.

Půjčení káry v Norsku

Pokud vás pojede více, určitě zvažte půjčení káry, mrkněte do srovnávače aut.
Náhled letenky za 254 Kč z Vídně do Norska
Jižní Norsko během září

 


Bude se hodit

Letiště Oslo – Torp Sandefjord (TRF)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)