Jižní Korea z Vídně a Budapešti od 9 682 Kč
10.8.2019

Jižní Korea z Vídně a Budapešti

od 9 682

O této nabídce

Na nově otevřené lince z Budapešti do Soulu můžete chytnou příležitost za pačesy a vypravit se do Jižní Koreje s polskou aerolinkou LOT za hezkých 9 682 Kč za oba směry. Alternativní variantou je také možnost odletu z vídeňského letiště na křídlech společnosti Air China za stále skvělých 10 889 Kč. V obou případech je v ceně letenky jedno odbavené zavazadlo do 23 kg.

Korejská telenovela Milenci v Praze pobláznila v téhle asijské zemi celé generace. Stejně jako oni si zamilovali Prahu, si zajisté vy zamilujete Soul. A vlastně celou Jižní Koreu. Stačí jí otevřít svá srdce! Je jiná, než byste čekali, místní zvyky a životní styl lze jen těžko pochopit bez vlastního zážitku. Futurismus se zde mísí s dávnou minulostí a tradicemi, supermoderní města s čistou přírodou. Skaliska a vodopády tu vytváří oázy klidu mezi mrakodrapy, z buddhistických chrámů srší duchovní probuzení. Pokud rádi poznáváte exotické kuchyně, ochutnejte nakládané kimchi a pikantní maso i sladké mňamky ze streetfoodu i v super fancy restauracích.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Po příletu do Soulu bychom se ubytovali v hezkém hotelu The State Suny za 716 Kč / os. / noc nebo v jednoduchém ubytku K-haus Dongdaemun za 395 Kč / os. / noc.

Další možnosti ubytování pak najdete na portálech Hotels.com nebo Booking.com.

Víza

Pro občany České republiky platí bezvízový vstup do 90 dnů s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Budapešti do Soulu za 9 682 Kč

Jižní Korea z Vídně a Budapešti od 9 682 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)