Jižní Korea z Prahy v září od 10 518 Kč
15.8.2018

Jižní Korea z Prahy v září

10518

O této nabídce

Zaleťte si do zatím turisticky méně navštěvované země – do Jižní Koreji. Je více možností, jak se tam dostat. Nakoupit můžete zpáteční letenky do Pusanu za 10 518 Kč nebo do Soulu za 11 625 Kč. Další variantou, a možná asi nejvýhodnější, je koupit open jaw letenku, tzn. s příletem do Pusanu a odletem ze Soulu za 10 972 Kč. 
 
Určitě se vyplatí strávit pár dnů/hodin v Soulu a nebo v Pusanu, ale asi bychom se tu moc dlouho nezdržovali, jelikož tato země nabízí i jiná a zajímavější místa. Za návštěvu určitě stojí národního parku Soraksan, který je perfektní destinací pro milovníky turistiky, dále pak demilitarizovaná zóna u hranic se Severní Koreou, historické město Kjongdžu a nebo třeba chrám, Haeinsa, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Když vám zbude čas, můžete si ještě zajet na ostrov Džežu. 

Krásné a dlouhé termíny vychází například 4. 9. – 24. 9. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Ubytování v Jižní Koreji je přibližně stejné drahé jako u nás. Nějaký pěkný hotel si můžete najít osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a nebo na AirBnB. Asijská verze bookingu Agoda nabízí také zajímavé možnosti, které jinde nenajdete. 

V Pusanu vám můžeme doporučit například Home Hotel, kde za dvoulůžkový pokoj se snídaní zaplatíte 600 Kč/osobu. Levnější variantou je pak JJAK Boutique Hotel. Dvoulůžkový pokoj taky se snídaní vás tu přijde na 440 Kč/os. 

Naopak v Soulu se zas vyplatí ubytovat v penzionku 1012 House Namsan, kde dvoulůžkový pokoj se snídaní i vlastní koupelnou stojí 390 Kč/os. 

Víza

Pokud na území Korejské republiky strávíte méně než 90 dní a účel vaší cesty bude turistický, tak si nepotřebujete opatřovat jakožto občané České republiky žádná víza.

Náhled letenky z Prahy do Pusanu za 10 518 Kč

Jižní Korea z Prahy v září od 10 518 Kč
Náhled open jaw letenky do Pusanu a s odletem ze Soulu za 11 625 Kč
Jižní Korea z Prahy v září od 10 518 Kč
Náhled open jaw letenky do Pusanu a s odletem ze Soulu za 11 625 Kč
Jižní Korea z Prahy v září od 10 518 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)