Jižní Korea – Soul a Džežu – 8998 Kč
22.10.2017

Jižní Korea - Soul a Džežu

8998

O této nabídce

Objevte zatím tolik nepoznanou Jižní Koreu, zaleťte si do Soulu dejte si tam výborné kimčchi s místním nápojem sodžu (bacha, po druhé skleničce z toho bolí hlava). A v Soulu určitě nezůstávejte, Korea toho nabízí spousty, trekování v národním parku Soraksan, návštěvu demilitarizované zóny u hranice se Severní Koreou či starodávné město Kjongdžu. Po Jižní Korei se dopravíte snadno autobusy nebo rychlovlakem. 

Doporučujeme také navštívit ostrov Džežu, který je u Korejců velmi oblíbený a kam většina z nich jezdí na líbánky. Tam zdolejte nejvyšší horu Koreje, Halla-san ve výšce 1950 m, která leží ve stejnojmenném parku uprostřed ostrova.

Zpáteční letenky z Prahy do Soulu pořídíte za 8998 Kč, například s odletem 7. 11. s návratem 17. 11. Rezervuj tento termín >>

Náš TIP: Leťte do Soulu a vracejte se ze zmiňovaného Džežu. Za zpáteční letenku zaplatíte na korunu stejně, a ušetříte jeden přelet. Třeba z Prahy do Džežu s návratem ze Soulu do Prahy 18. 11. a zpátky 26. 11. Rezervuj >>
Vnitrostátní přískok do Soulu pak koupíte levně u Jeju Airu.

Ubytování

V Jižní Koreji je stejně draho jako u nás, za 303 Kč/os/noc pořídíte jednoduché ubytování se snídaní kousek od stanice metra Ewha Woman University.

Náhled letenky za 8998 Kč do Jižní Koreje

Jižní Korea - Soul a Džežu - 8998 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)