Jižní Afrika z Německa za 11309 Kč
23.5.2018

Jižní Afrika z Německa

11309

O této nabídce

Chceš si užít jedno z nejhezčích safari v Africe, zažít úžasná panoramata ve 3. největším kaňonu světa, zažít dokonalé výhledy na Kapské město ze Stolové hory a udělat si fotku u Mysu Dobré naděje? Vůbec nepřeháníme, pokud napíšeme, že o Jižní Africe bychom mohli povídat hodiny a stejně bychom všechny krásy nestihli vyjmenovat. Vyprav se do Jižní Afriky a objev jednu z nejkrásnějších zemí naší planety.

Jižní Afriku nyní můžeš navštívat za skvělou cenu díky aktuální nabídce Iberie, která prodává letenky z Mnichova či Berlína do Johannesburgu i Kapského města ve spoustě termínů během celého roku už lehce nad 11 tis. Kč. Z osobní zkušenosti nejvíce doporučujeme koupit si open-jaw letenky a letět např. do Johannesburgu s návratem z Kapského města. Zatímco v okolí Johannesburgu narazíte na většinu přírodních zajímavostí v čele s Krugerovým národním parkem a Blyde river canyonem, Kapské město spolu s Mysem Dobré naděje a Střelkovým mysem jsou místa, která návštěvník Jižní Afriky prostě nemůže vynechat.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: v ceně 1 odbavené zavazadlo 23 kg
  • Dostupnost: nejlevněji listopad 2018 – březen 2019
  • Příklady termínů:

Ubytování

Ať vaše cesta povede kamkoliv, ubytování si můžete výhodně rezervovat na stránkách bookingu.

Půjčení auta

Stejně jako třeba na západním pobřeží USA, Jižní Afrika je místo, kde se bez auta absolutně neobejdete. Nejlepší nabídky všech velkých sítí půjčoven najdete v naší autopůjčovně.

Jak do Berlína a Mnichova

Nejlepší spojení z Prahy přímo až na letiště Berlín Tegel nabízí Flixbus už zhruba za 500 Kč za směr.

Do Mnichova se poholně až na letiště dopravíte se společností Leo Express za cenu kolem 500 Kč za směr. Dalšími možnostmi jsou znovu Flixbus nebo Regiojet.

Náhled letenky z Berlína do Johannesburgu za 11309 Kč

Jižní Afrika z Německa za 11309 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)