Jižní Afrika – Johannesburg z Prahy za 11 760 Kč
6.6.2019

Jižní Afrika - Johannesburg z Prahy

11 760

O této nabídce

Zatímco nás ve střední Evropě bude patrně od října do března nadcházejícího roku sužovat chladnější počasí a možná přijde i regulérní zima, tak na opačném konci světa bude tou dobou panovat počasí naprosto odlišné. I to může bát jeden z důvodů proč si zaletět za zážitky do Jižní Afriky. Zpáteční letenky z Prahy do Johannesburgu na termíny podzimní (zejména listopadové) nabízí letecká společnost KLM za 11 760 Kč, zatímco u konkurenční Alitalie  naleznete letenky za 11 990 Kč. V případě „italské varianty“ se vám však naskýtá širší portfolio termínů od podzimu až do jarních  měsíců. Tarify obou dvou aerolinek navíc obsahují i zapsaná zavazadla, což již také není úplnou tradicí.

Zhluboka se nadechni a nech se omámit krásami černého kontinentu. Vydej se do Krugerova národního parku, ryzí africké divočiny, a pozoruj pasoucí se zebry, hrdé žirafy i mohutné slony. Tohle není žádná zoo, žádné klece, jen opravdová, dechberoucí příroda. Lvi i se svou zlatavou hřívou mají v oblibě opalování na vyhřáté silnici a levharty zas můžeš pozorovat schované v korunách stromů. Poznej křovácké Lesotho, zamiř na jih na sluncem políbené pláže Durbanu nebo za dobrodružstvím do kaňonu Oribi Gorge. Projeď jeho divoké vody na raftu nebo do něj rovnou skoč po hlavě, jištěn jednou z největších houpaček světa.

Ubytování

Pro nocování v Johannesburgu bychom si určitě vybrali tuto krásnou vilu s bazénem i epesním hodnocením za 590 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento velmi pěkný čtyřhvězdový apartmán v centru města za 710 Kč/os/noc. Bude-li koukat především po ceně bydla, pak by vám mohla potěšit tato jednoduchá Lodge za 207 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zápůjčka automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět, jsou totiž velké vzdálenosti a dále se vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Krugerově národním parku. Tak se mrkněte na dostupné auťáky do naší autopůjčovny.

Víza

Česká republika má s Jihoafrickou republikou uzavřenou dohodu o bezvízovém styku, tudíž pokud Váš pobyt na jihu Afriky nepřekročí 90 dní, tak si se zařizováním víza nemusíte lámat hlavu.

 

Náhled letenky z Prahy do Johannesburgu za 11 760 Kč s KLM

Jižní Afrika - Johannesburg z Prahy za 11 760 Kč

 

Náhled letenky z Prahy do Johannesburgu za 11 990 Kč s Alitalií

Jižní Afrika - Johannesburg z Prahy za 11 760 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)