Jižní Afrika – Johannesburg z Berlína za 9 802 Kč
15.7.2019

Jižní Afrika - Johannesburg z Berlína

9 802

O této nabídce

Jihoafrické vábení je nyní opět intenzivnější díky letenkám v nabídce společnosti KLM. Zpáteční letenky s odletem z Berlína a cílem v Johannesburgu, jejichž cena spadla dokonce pod hranici 10 tisíc Kč, pořídíte přímo na webu dopravce za 9 802 Kč. Základní tarif KLM již bohužel tradičně obsahuje jen příruční zavazadlo (cena letenek s odbaveným by se vyšplhala na 11 850 Kč). Cestou na jih Afriky i zpět vás čeká vždy jeden relativně rychlý přestup v Amsterdamu. Termínů za inzerovanou cenu je v rezervačním systému aerolinky k nalezení víc než dost, ovšem letenky musí být dle tarifních podmínek vystaveny ještě během dnešního dne.

Zhluboka se nadechni a nech se omámit krásami černého kontinentu. Vydej se do Krugerova národního parku, ryzí africké divočiny, a pozoruj pasoucí se zebry, hrdé žirafy i mohutné slony. Tohle není žádná zoo, žádné klece, jen opravdová, dechberoucí příroda. Lvi i se svou zlatavou hřívou mají v oblibě opalování na vyhřáté silnici a levharty zas můžeš pozorovat schované v korunách stromů. Poznej křovácké Lesotho, zamiř na jih na sluncem políbené pláže Durbanu nebo za dobrodružstvím do kaňonu Oribi Gorge. Projeď jeho divoké vody na raftu nebo do něj rovnou skoč po hlavě, jištěn jednou z největších houpaček světa.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

  • Rezervujte: nejlevněji přímo přes stránky aerolinky anebo jednoduše skrze náš kalendář
  • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 12 kg (odbavené á 23 kg za příplatek 80 €)
  • Dostupnost: srpen 2019 – červen 2020 (nejvíce termínů v listopadu 2019 a během roku 2020)
  • Termíny:
  • Tip: Pokud preferujete odlety z Vídně, mrkněte se na letenky do Johannesburgu s British Airways & Virgin Atlantic za 11 844 Kč (vč. odbaveného zavazadla) >>  v našem kalendáři

Ubytování

Po večerním příletu do Johannesburgu bychom zamířili do tohoto tříhvězdového Decades Art Hotelu za 537 Kč/os./noc. Méně nároční cestovatelé  mohou využít tuto jednoduchou  Renuga Lodge za 233 Kč/os./noc. Mnoho dalších nabídek bydlo v Jo´burgu i jinde na jihu Afriky hledejte tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zápůjčka automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět, jsou totiž velké vzdálenosti a dále se vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Krugerově národním parku. Tak se mrkněte na dostupné auťáky do naší autopůjčovny.

Víza

Česká republika má s Jihoafrickou republikou uzavřenou dohodu o bezvízovém styku, tudíž pokud Váš pobyt na jihu Afriky nepřekročí 90 dní, tak si se zařizováním víza nemusíte lámat hlavu.

 

Náhled letenky z Berlína do Johannesburgu za 9 802 Kč

Jižní Afrika - Johannesburg z Berlína za 9 802 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)