Jižní Afrika: Jo´burg z Mnichova za 11 690 Kč
18.12.2017

Jižní Afrika: Jo´burg z Mnichova

11690

O této nabídce

Vydejte se během letošní zimy za teplem a sluníčkem na jižní polokouli. Další destinací, kam nabízí velmi příjemně naceněné letenky společnost Saudi Airlines je jihoafrický Johannesburg. Dostupných je vcelku dost termínů od února až do května přístího roku za 11 690 Kč při odletu z nedalekého Mnichova, na čež jsme si již při při výhodných tarifech Saudů zvykli.

V takzvaném Jo´burgu, který je mj. největším městem celé Jihoafrické republiky, is půjčte auťák a vydejte se severovýchodním směrem na safari do Kruegerova národního parku. Ten je vůbec tím nejstaršm na africkém kontinetu a můžete zde spatřit zástupce „Velké pětky“ (lva, levharta, slona, nososrožce a buvola) i mnoho dalších druhů. Na východním pobřeží omývaném vodami Indického oceánu naleznete pak jedny z nejlepších surfařských spotů v celé RJA. Za návštěvu by jistě stály i dva malé státní útvary v podobě Lesotha a Svazijska, kde na Vás čekají nádherné přírodní scenérie (čeští občané by neměli být zatíženi vízovými povinnostmi, ale raději si aktuální stav ověřte).

Tak si na jih Afriky zaleťte třeba od 4. do 17. února >> REZERVUJ ZDE cestou Vás čeká vždy jeden přestup v Džiddě, který však budete muset přečkat na letišti, neboť Vás Saúdové mimo letiště nepustí.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel s limity á 23kg/ks + 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: únor – květen 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Johannesburg není žádná Luanda, takže zde seženete ubytko za solidní peníz. My bychom se ubytovali třeba v této jednoduché lodgi za 265 Kč/os./noc. Pěkný pokoj v domě se zahradou a bazénem si pronajmete za 570 Kč/os./noc. Dále od centra si můžete za základnu vybrat tento skvělý guest house za 677 Kč/os./noc. Další nabídku poskytne osvědčený Booking nebo srovnavač služeb Trivago.

Víza

Česká republika má s Jihoafrickou republikou uzavřenou dohodu o bezvízovém styku, tudíž pokud Váš pobyt na jihu Afriky nepřekročí 90 dní, tak si se zařizováním víza nemusíte lámat hlavu.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zapůjčení si automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět jsou totiž velké vzdálenosti a dále se Vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Kruegerově národním parku. Tak se mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné auťáky.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet  nebo  Flixbus.  Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč.    

Náhled letenky z Mnichova do Johannesburgu za 11 690 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)