Jihoafrická republika z Vídně i Prahy od 10 884 Kč
8.11.2018

Jihoafrická republika z Vídně i Prahy

10884

O této nabídce

Britské aerolinky zveřejnily v rezervačních systémech velmi zajímavě naceněné letenky z Prahy či Vídně do Jihoafrické republiky. Na samotný jih černého kontinentu se můžete podívat téměř po celou dobou první polovinu kalendářního roku 2019. Nejvýhodněji vychází kombinace letů z Vídně do Johannesburgu v podání British Airways a Virgin Atlantic, kdy zpáteční letenky pořídíte za super cenu – 10 884 Kč. Z Prahy se kromě již zmíněného Johannesburgu nabízí i možnost letět do Kapského města, přičemž ceny se pohybují kolem 12 tisíc Kč. Všechny uvedené tarify obsahují i 1 ks odbaveného zavazadla, takže při balení nemusíte vymýšlet, jak se sbalit do malého baťůžku.

Nadšení cestovatelé jistě ocení i možnost nakombinovat si open-jaw letenku přímo z Prahy příletem do Jo´burgu a odletem z Kapského města. A to třeba uprostřed hlavní sezony v termínu 30. ledna – 12. února za 12 646 Kč >> REZERVUJ ZDE Přelet mezi oběma městy vám pak zabere 2 hodiny a letenky s SafAirem pořídíte u nás ve vyhledávači za cca 15 stovek.

Ubytování

Pokud se vaší cílovou destinací stane severně položený (v rámci Jihoafrické republiky) Johannesburg, tak se určitě mrkněte na tento skvěle hodnocený čtyřhvězdový hotel za 872 Kč/os./noc anebo dejte šanci tomuto skromnému hotelu se snídaní v ceně za 570 Kč/os./noc. Vydáte-li se na samý jih do Kapského města, tak se podívejte na možnost nocovat v tomto moderním hotelu za 934 Kč/os./noc anebo zkuste tento jednoduchý hotel za 556 Kč/os./noc. Další možnosti bydla pak naleznete na Hotels.com či Bookingu.

Víza

Česká republika má s Jihoafrickou republikou uzavřenou dohodu o bezvízovém styku, tudíž pokud Váš pobyt na jihu Afriky nepřekročí 90 dní, tak si se zařizováním víza nemusíte lámat hlavu.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zapůjčení si automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět jsou totiž velké vzdálenosti a dále se Vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Kruegerově národním parku. Tak se na dostupné auťáky mrkněte se   do naší autopůjčovny.  

Náhled letenky z Vídně do Johannesburgu za 

Jihoafrická republika z Vídně i Prahy od 10 884 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)