Jednosměrné letenky na Working Holiday – Nový Zéland
21.3.2014

Letenky na Working Holiday září 2014 - Nový Zéland

O této nabídce

V posledních dnech jsme dostali spoustu dotazů, jak se dostat levně v září na Nový Zéland a pokud možno z Prahy, Zaleť si.cz Vám přináší nejlevnější možnou jednosměrnou variantu pro ty, kteří neví, kdy se budou vracet.

Základem bude zpáteční letenka z Říma (FCO) s rychlým přestupem v Taipei do Aucklandu (AKL) za 14310 Kč. Příkladem takovéto letenky může být odlet z Říma 20. 9. Rezervuj zde >>

K tomu si přikupte polední přípoj s ČSA, k příkladovému 20. 9. vychází na 1884 Kč – Rezervuj zde >>

Celková cena za letenku z Prahy je tedy 16 194 Kč, v ceně máte 20kg odbavené zavazadlo zdarma, obě dvě letenky rezervujte v tomto vyhledávači.

Nezapomeňte ovšem, že přestup v Římě je negarantovaný, čili pokud by letadlo z Prahy mělo opravdu obrovské zpoždění a vy jste let nestihli, propadá Vám letenka z Říma. Pokud si chcete toto pojistit, můžete letět do Říma o den dřív, nicméně my bychom využili klidně zmiňované ČSA, jelikož čas na přestup je více než dostatečný.

Další dostupné termíny na hlavní spoj Řím => Auckland

  • 16.9. 14310 Kč
  • 20. 9. 14310 Kč
  • 23. 9. 15146 Kč
  • 27. 9. 14310 Kč
  • 30. 9. 16345 Kč
  • 4. 10. 14310 Kč

Cestování po Novém Zélandu

Pokud si nebudete na Zélandu kupovat auto ale pouze ho půjčovat, mrkněte do porovnávače autopůjčoven.
[google-map-v3 shortcodeid=“6b1e238c“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Auckland, New Zealand{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)