Jarní víkend v Kodani z Prahy za 1 322 Kč
20.12.2018

Jarní víkend v Kodani z Prahy

1 322

O této nabídce

Irský nízkonákladový dopravce Ryanair začne od dubna příštího kalendářního roku létat mj. z Prahy do Kodaně. Na trase mezi Letištěm Václava Havla a dánskou metropolí tak vzroste konkurence dosavadním dvěma aerolinkám – ČSA a Norweigen. A právě z toho by mohl profitovat každý cestovatel, v jehož plánech se Kodaň objeví. Již nyní je patrné, že cenami se bude snažit lákat především Ryanair, když se v jeho rezervačních systémech objevily zpáteční letenky za 1 322 Kč. Během jara za tuto cenu poskládáme hned několik naprosto ideálních víkendových termínů s odletem v sobotu brzy ráno a návratem během rána pondělního (pokud nemusíte být „na píchačkách“ přesně na čas, tak nebude třeba čerpat ani dovolenou). Právě víkend je navíc ideální časovou dotací, která bohatě postačí k prozkoumání krásného města. Určitě bychom pak doporučili procházku po malebném Nyhavnu, nějakou tu zábavu v parku Tivoli Gardens či prohlídku alternativní čtvrti v podobě svobodné Christianie. Na své si ve městě určitě přijdou i milovníci umění, historie či architektury.
 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks malého příručního zavazadla s limitem 40 x 20 x 25 cm
 • Dostupnost: jaro 2019
 • Termíny:
  • 13. – 15. 4. za 1 693 Kč (víkend)
  • 27. – 29. 4. za 1 322 Kč (víkend)
  • 4. – 6. 5. za 1 752 Kč (víkend)
  • 11. – 13. 5. za 1 752 Kč (víkend)
  • 18. – 20. 5. za 1 752 Kč (víkend)

Ubytování

Kodaň je, stejně jako ostatní severské země, pro našince pěkně drahým místem z pohledu životních nákladů. Abyste na bydlo nevysolili úplně majlant, tak se zkuste mrknout na tento jednoduchý ale oblíbený hotel za 1 190 Kč/os./noc. Komu by pak nevadila o něco vzdálenost od centra (byť nedaleko stanice metra), ten může zkusit i tento pohodový guesthouse za 854 Kč/os./noc. Další možnosti hledejte na Bookingu, Hotels.com či AirBnB.

 

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 1 322 Kč

Jarní víkend v Kodani z Prahy za 1 322 Kč
​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)