Jarní Sicílie za 1 179 Kč
14.3.2017

Jarní Sicílie

O této nabídce

Využijte dnešní akce maďarské lowcostové společnosti Wizzair a vydejte se na italský středomořský ostrov – Sicílii. Za velmi slušný peníz  jsou nyní dostupné lety z nedalekých Katowic do Catanie, ležící na východním pobřeží u Ionského moře. Jižním směrem se můžete vydat již přesně za dva týdny za cenu 1 179 Kč. Pouze o trochu dráže pak vychází letenky v průběhu dubna či dokonce jedne termín na přelomu května a června, když se Vaším hlavním cílem již mohou stát zdejší pláže.

Samotná Catania je druhé největší sicilské město s množstvím historických památek. V jeho blízkosti se tyčí známá sopka Etna, která město v průběhu let minulých několikráte poničila. Dnes je však zapsaná na seznamu UNESCO a stává vyhledávaným turistickým cílem. Vy tak můžete směle vystoupat až na její vrcholek a za dobré viditelnosti se rozhlédnout po širém okolí.

 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: jaro  2017
 • Termíny:
  • 28. 3. – 4. 4. za 1 179 Kč
  • 1 – 8. 4 . za 1 328 Kč
  • 4. – 11. 4. za 1 328 Kč
  • 27 .5. – 3. 6. za 1 428 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Velmi sympatické ubytování přímo v historickém centru Catanie se nabízí v těchto krásných a skvěle hodnocených apartmánech za 1 091 Kč. Dalšími sympatickou možností jsou pak tyto hezké apartmány za 859 Kč/os./noc. Pokud preferujete především nevysokou cenu lůžka, pak mrkněte na toto jednoduché ubytko ve stylu B&B za 573 Kč/os./noc.

Další nabídku pokojů a lůžek naleznete klasicky na Bookingu nebo zkuste použít srovnavač služeb Trivago.

Jak do Katowic

Nejideálnějším dopravním prostředkem pro dosažení hornoslezského města je jistě osobní automobil. Ten lze po dobu svého pobytu v zahraničí ponechat zaparkovaný přímo na letištním parkingu, kde s českou nebo slovenskou SPZ obdržíte 90% slevu na parkovné.

Další možností je využití železniční dopravy, kdy se na palubě žlutočerných vozů Leo Expressu dostanete z Prahy do centra Katowic za 349 Kč/směr. Z centra města se na letiště dostanete airport expressem za 50 minut.za cca 160 Kč. Některé spoje LE zajíždí dokonce přímo na letiště. 

Přímo na letiště Vás také dovezou autobusy společnosti Tigerexpress vyjíždějící z Ostravy a Bohumína.
 

Autopůjčovna

Jelikož to na dlouhá koupací odpoledne ještě během dubna nejspíše nebude, tak jistě stojí za zvážení půjčení osobního automobilu. Pak se Vám nabídne spousta dalších volnočasových možností po prakticky celém ostrově a nebudete limitováni jejich dostupností místní dopravou. Širokou nabídku světových autopůjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Katowic do Catanie za 1 179 Kč

Jarní Sicílie za 1 179 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)