Jarní Sardinie z Berlína od 1 366 Kč
1.12.2016

Jarní Sardinie z Berlína

O této nabídce

Zaleťte si během jarních měsíců na italský ostrov Sardinie. Společnost easyJet nabízí zpáteční letenky z berlínského letiště Schönefeld již za 1 366 Kč/os. Za pár stovek se tak můžete dostat do oblasti Středomoří a využít k návštěvě tohoto ostrova příznivou dobu, kdy zde ještě nebudou davy turistů.

V Cagliari, hlavním a zároveň největším městě na ostrově, můžete obdivovat mnoho historických architektonických památek. Prozkoumejte však určitě i zdejší přírodu! Všudypřítomné vápencové skály činí z ostrova velmi oblíbenou destinaci mezi lezci, zatímco tuláky či vyznavače hikingu potěší možnost absolvovat některý z místních treků, čemuž bude napomáhat i příjemné jarní počasí.

 • Rezervace: přímo na stránkách easyJet
 • Zavazadla: 1 ks palubního zavazadla s limitem 56 x 45 x 25 cm
 • Termíny:
  • 9. – 16. 5. 2017 za 1366 Kč/os.
  • 22. – 27. 4. 2017 za 1434 Kč/os.
  • další termíny o trochu dráže
  • ceny platí při nákupu minimálně 2 ks letenek, kdy se manipulační poplatek rozdělí mezi oba cestovatele. Čím více Vás pojede, tím bude cena na osobu nižší. 🙂

Ubytování

Pohodlnou postel si jednoduše vyberete na stránkách oblíbeného Bookingu, případně doporučujeme využít i služeb srovnavače Trivago. Ihned po příletu do městečka Olbia na severu ostrova se můžete ubytovat v tomto luxusním čtyřhvězdovém hotelu za 1 204 Kč/os./noc. Levnější variantou pak bude tento skromný bed&breakfast za 677 Kč/os./noc. Na jihu ostrova v hlavním lokálním středisku – Cagliari – se podívejte třeba na tuto sympatickou tříhvězdu za 1 023 Kč/os./noc.

Jak do Berlína?

Pro zakoupení jízdenek do německé metropole na jarní termíny je ještě čas, neb většina dopravců ještě vůbec neumožňuje prodej ticketů na toto období. Nicméně až budete situaci řešit určitě se podívejte na spoje, které staví přímo na letišti Schönefeld (pokud si tedy neplánujete výlet zpestřit i návštěvou Berlína). Jsou to linky Student Agency, zpravidla jezdí z Prahy za 650 Kč. Dále pak i zelené autokary společnosti Flixbus, která bývá většinou levnější a jízdenky seženete už za cca 500 Kč. Na centrální berlínské nádraží jezdívá i společnost Eurolines, a to z Prahy v tarifu promo již za 350 Kč. Alternativně lze využít i pohodlnější vlaky a jet s ČD.

 

Počasí

V jarních měsísích nebudou panovat ještě velká vedra, takže je to ideální doba na výlety do přírody a objevení krás sardinských hor. Teploty vzduchu se v květnu standardně pohybují lehce nad hranicí 20°C. Kolem stejné hodnoty kolísají i teploty okolních vod Středozemního a Tyrhénského moře, tudíž se ti otužilější mohou i okoupat.

Náhled letenky za 1366 Kč/os.

Jarní Sardinie z Berlína od 1 366 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)