Jarní Moskva z Bratislavy za 1451 Kč
31.1.2018

Jarní Moskva z Bratislavy

1451

O této nabídce

Nízkonákladová společnost Poběda Airlines právě pustila do prodeje letenky z Bratislavy do Moskvy na duben tohoto roku a na mnoho termínů nabízí několik letenek za 1451 Kč. Navštivte Putina v Kremlu, projděte se po slavném Arbatu a užijte si nádherný výhled od Moskevské státní univerzity na Vrabčích horách. Večer se najde určitě dost času i na ochutnávku nějaké té místní vodečky.

Duben je jedním z nejlepších měsíců na návštěvu ruské metropole, takže určitě stojí za to této skvělé akce využít. Dle našich zkušeností budou tyto letenky vyprodány v řádu maximálně desítek minut, takže v případě zájmu na nic nečekejte.

  • Rezervujte: přímo přes stránky Pobědy
  • Zavazadla: v ceně je jen osobní věc o rozměrech 36 x 30 x 27 cm, ale zhruba za necelých 200 Kč si můžete dokoupit odbavené zavazadlo 10 kg
  • Dostupnost: nejlevněji březen a duben 2018
  • Termíny:

Ubytování

Levné a přitom útulné ubytování v centru nabízí třeba tento mikro hotel, kde za malý dvoulůžkový pokoj se sdílenou koupelnou zaplatíte zhruba 230 Kč za os. a noc.

Hezké ubytování v dobré 3* hotelu se snídaní vás potom vyjde zhruba za 850 Kč na os. a noc.

Víza

Do Ruska budete potřebovat vízum, které není úplně levné. Počítejte s tím, že za vízum včetně servisního poplatku ruského vízového centra a pozvání z Ruska zaplatíte zhruba 2300 Kč.

Náhled letenky z Bratislavy do Moskvy za 1451 Kč

Jarní Moskva z Bratislavy za 1451 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)