Jarní Marakéš z Brna za 2615 Kč
31.1.2016

Jarní Marakéš z Brna

O této nabídce

Maroko je díky moři, poušti, horským trekům a spoustě památek nejrůznějšího druhu jednou z nejnavštěvovanějších afrických zemí. Za nás bychom potom ještě přidali vynikající kuchyni, protože hlavně kvůli místní specialitě tajinu si musíme jednou za čas alespoň na pár dní do Maroka zaletět. V případě, že byste rádi tuto zajímavou zemi rádi ochutnali na vlastní kůži, můžete využít nabídky Ryanairu a koupit si letenky z Brna do Marakéše s přestupem v Londýně v hlavní sezóně (jaro) za 2615 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Ryanairu
  • Termíny: nejlevnější termíny v březnu – viz tento vyhledávač
  • Zavazadlo: v ceně příruční zavazadlo 10 kg o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, a jedno malé o rozměrech 35 x 20 x 20 cm

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Maroku vždy domlouváme až na místě, přičemž kolem 150 Kč často pořídíte hezké ubytování i se snídaní. Je potřeba jen smlouvat, smlouvat a smlouvat. 🙂

Půjčení auta

V Maroku si dále můžete půjčit na pár dní auto a trochu procestovat okolí. Nejlevnější nabídky všech největších světových sítí půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

[singlepic id=881 w=576 h=432 float=center]

 

[singlepic id=882 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)