Jarní Mallorca z Bratislavy za 1 116 Kč
25.1.2018

Jarní Mallorca z Bratislavy

1116

O této nabídce

Snadný výlet za pár kaček si můžete naplánovat během jarních dní s Ryanairem, který nabízí letenky z nedaleké Bratislavy na největší z Baleárských ostrovů – Mallorcu. Dostupných je mnoho termínů během dubna a května, přičemž ceny začínají na 1 116 Kč za zpáteční letenku. Je pak jen na Vás jak dlouho na ostrově zůstanete, linka je operována 2 x týdně – vždy v úterý a sobotu, takže je zde možnost výletu na prodloužený víkend nebo i celotýdenního pobytu. A jak vypadá takové jaro na Mallorce? Pravda, koupání bude jen pro otužilejší jedince, nicméně ke konci května už do vody vleze téměř každý. Jarní měsíce jsou naopak ideální pro turistiku. Vydejte se prozkoumat vnitrozemí s horskými vrcholky a skalisky, díky čemuž poznáte tu méně známou tvář ostrova. Taktéž se vyhnete davům dalších turistů….

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: jaro 2018
 • Termíny:
  • 3. – 10. 4. za 1 116 Kč
  • 17. – 21. 4. za 1 220 Kč
  • ​​​​​​​17. – 24. 4. za 1 116 Kč
  • 24. 4. – 1. 5. za 1 192 Kč
  • 8. – 12. 5. za 1 462 Kč
  • 8. – 15. 5. za 1 268 Kč
  • 15. – 19. 5. za 1 968 Kč
  • 26. – 29. 5. za 1 826 Kč

Ubytování

Ubytujte se třeba v této skvěle hodnocené vilce na východě ostrova ležící jen kousek od pláže za 571 Kč/os./noc. Další pěknou možností, kde složit hlavu je tento tříhvězdový aparthotel na jihozápadě ostrova za taktéž 571 Kč(/os./noc. A pokud preferujete pobyt přímo v hlavním sídle a ostrově, tedy Palmě de Mallorca, tak mrkněte na tento jednoduchý hostel za 723 Kč/os./noc. Další nabídka bydla naleznete na klasickém Bookingu nebo využijte srovnavače Trivago.

Jak do Bratislavy

Z Prahy je nejvýhodnější využít autobusového spojení Eurolines nebo Regiojet, kteří pokrývají trasu více spoji. Ceny za čtyřhodinovou jízdu začínají na 225 Kč/směr. Pokud do autobusu přistoupíte v Brně, pak počítejte s cenami od 145 Kč/směr.

Vlakové spojení, které bude jistě pohodlnější, nabízejí i České dráhy a při včasném nákupu Vás jízdné nevyjde o moc dráže než bus.

Pro přesun z centra na letišti využijte autobusovou linku 61 odjíždějící z Hlavní vlakové stanice. Doba jízda by měla být 21 minut.

Počasí

K návštěvě ostrova z vybraných termínů vybízí zejména květen, kdy se již teploty standardně pohybují nad 20°C a pokud nejste zcela z cukru, tak se i smočíte v okolních vodách Baleárského moře. Zatímco v dubnu panuje na ostrově téměř ideální počasí pro treky a výlety.

Autopůjčovna

Pokud neplánujete opravdu celý pobyt na Mallorce trávit na vlastních končetinách a spoléhat se místní dopravu, tak určitě mrkněte do naší autopůjčovny. Díky vlastnímu auťáku prozkoumáte pohodlně kdejaké zákoutí ostrova a při nejhorším můžete v káře i přespat.

Náhled letenky z Bratislavy na Mallorcu za 1 116 Kč

Jarní Mallorca z Bratislavy za 1 116 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)