Jarní Malaga z Prahy
16.2.2022

Jarní Malaga z Prahy

1 861

O této nabídce

Ať už na prodloužený víkend či na celý týden můžete vyrazit se Smartwings za necelé dva tisíce na jih Španělska. Z Prahy do Malagy pořídíte zpáteční letenku za 1861 Kč třeba na prodloužený termín 19. března s návratem 22. března Rezervuj tenhle termín >> Termíny jsou dostupné od začátku března do poloviny dubna (bohužel mimo Velikonoce).

Podmínky vstupu do Španělska

Do Španělska potřebujete buď platné očkování (2 dávky ne starší 270 dnů), potvrzení o prodělání ne starší 180 dnů nebo PCR 72 či antigen 24h před odletem. Všichni cestovatelé musí vyplnit 48 hodin a méně před odletem příjezdový formulář.

Podmínky návratu do ČR

Pro návrat je potřeba mít samozřejmě příjezdový formulář, a jedno z potvrzení: dokončené očkování, PCR 72h/antigenní test 24h či potvrzení o prodělání COVID-19.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 1861 Kč

Jarní Malaga z Prahy


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Španělsko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Malaga - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)