Jarní Málaga z Prahy za 2 197 Kč
18.4.2018

Jarní Málaga z Prahy

2197

O této nabídce

Jaro pomalu začíná vystrkovat růžky, ale přeci jen sluneční paprsky zatím takovou sílu nemají. Proto vám můžeme jedině doporučit letenky z Prahy do Málagy od společnosti Smartwings za 2 197 Kč. Výhodou je přitom zapsané odbavené zavazadlo, takže se při balení nemusíte nijak omezovat. Dostupné jsou termíny na zbytek dubna a květen, takže můžete využít třeba volno na Den Vítězství (8. května) a vydat se do prosluněné Andalusie v termínu od 6. do 11. května >> REZERVUJ ZDE Koupání bude v květnu jen pro otužilce, ale takový piknik na pláži či pod palmami jistě potěší každého. Nehledě na fakt, že v okolí Málagy se rozhodně nudit také nebudete. Gibraltar, Sevilla či Córdoba nabídnou mnoho k vidění.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 15 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: duben a květen 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Ubytovacích kapacit sice nabízí Málaga více než dostatek, ale s blížícím se létem budou rychle mizet, proto si společně s letenkami rezervujte rovnou i ubytování. Třeba takovýto jednoduchý guesthouse pořídíte v Málaze za 620 Kč/os./noc. Anebo si vyberte tento pohodový hotel nedaleko centra za 885 Kč/os./noc. Další možností by byl tento skromný hotel přímo v srdci města za 746 Kč/os./noc. Případně se podívejte a vybírejte bydla na oblíbeném Bookingu nebo zkuste platformu AirBnB.

Autopůjčovna

Nejsnazší poznávání Andalusie a celého Slunečného pobřeží se vám určitě naskytne díky vlastnímu auťáku, tak neponechte nic náhodě a rezervujte si ho v naší autopůjčovně. Kára na vás může čekat již přímo na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 2 197 Kč

Jarní Málaga z Prahy za 2 197 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)