Jarní Kypr z Katowic za 965 Kč
24.2.2017

Jarní Kypr z Katowic

O této nabídce

Vydejte na počátku jara na ostrov Kypr ležící ve východním Středomoří.  Přestože akce Wizzairu s tradinčími slevami na určité období poslední dobu stojí za starou belu, tak dnes se z nich podařilo vydolovat i tuto sympatickou nabídku. Z nedalekých Katowic si můžete zaletět do Larnaky již za velmi pěkných 965 Kč!

Na třetím největším středomořském ostrově byste se již měli nabažit pěkného slunečního svitu a Ti odvážnější z Vás zkusí i okolní vody ke krátké koupačce. Ovšem Kypr Vám nabídně poměrně dost sakrálních památek nebo muzeí v hlavním městě Nicosii. Zatímco v Larnace, kam přiletíte, byste mohli vidět i plaměňáky na místním slaném jezeře. 

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: březen 2017
 • Termíny:
  • 19. – 25. 3. za 965 Kč
  • 27. – 31. 3. za 1 052 Kč
  • 25. – 31. 3. za 1 228 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Přímo v Larnace vypadají pěkně tyto apartmány přímo u pláže za 684 Kč/os./noc. Podívat se jistě můžete i na tyto skromné apartmány přímo v centru města za 434 Kč/os./noc.

Vydáte-li některý z dalších dní do hlavního města Nicósie, která nabízí o něco dražší služby než ostatní kyperská města, pak volte určitě tento populární hostel za 541 Kč/os./noc. Jestli však toužíte po větším komfortu, tak zkuste jedny z dalších stylových apartmánů za 812 Kč/os.noc.

Další nabídku ubytovacích kapacit naleznete na stránkách Bookingu nebo srovnavače Trivago.

Jak do Katowic

Nejideálnějším dopravním prostředkem pro dosažení hornoslezského města je jistě osobní automobil. Ten lze po dobu svého pobytu v zahraničí ponechat zaparkovaný přímo na letištním parkingu, kde s českou nebo slovenskou SPZ obdržíte 90% slevu na parkovné.

Další možností je využití železniční dopravy, kdy se na palubě žlutočerných vozů Leo Expressu dostanete z Prahy do centra Katowic za 349 Kč/směr. Z centra města se na letiště dostanete airport expressem za 50 minut.za cca 160 Kč. Některé spoje LE zajíždí dokonce přímo na letiště. 🙂

Autopůjčovna

Pokud byste rádi využili čas na ostrově opravdu plnohodnotně, pak Vám k tomu dopomůže jistě vlastní dopravní prostředek. Zapůjčit si můžete auťáka třeba v naší autopůjčovně a budete to mít zařízené pěkně dopředu.
 

Náhled letenky z Katowic do Larnaky za 965 Kč

Jarní Kypr z Katowic za 965 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)