Jarní Korfu z Bratislavy za 975 Kč
28.1.2019

Jarní Korfu z Bratislavy

975

O této nabídce

Vydejte se během jarních měsíců objevovat  nejzelenější z řeckých ostrovů – Kerkyru, která vám bude možná povědomějším pod svým druhým názvem Korfu. Tento nevelký ostrov ležící v Ionském moři východně od řecké pevniny vás během dubna a května přivítá především vegetací v jarním rozpuku a nádhernými přírodními scenériemi nejen na divokém pobřeží. Jelikož teploty moře ke koupačce ještě zcela svádět nebudou, tak jsou to termíny vhodné spíše pro sportovní nadšence a vyznavače pěší turistiky, kteří by se měli vydat po žlutých značkách alespoň na část známého Corfu Trailu (220 km dlouhé stezky napříč ostrovem).

Zpáteční letenky z Bratislavy na Korfu pořídíte vždy na týdenní turnusy, přičemž ty nejlacinější v půlce dubna vás vyjdou jen na 975 Kč. Pokud si pár stovek připlatíte, pak se nabízí i další zajímavé kombinace během května…

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla:  příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: duben – květen 2019
 • Termíny:
  • 9. – 16. 4. za 975 Kč
  • 30. 4. – 7. 5. za 1 465 Kč
  • 7. – 14. 5. za 1 183 Kč
  • 14. – 21. 5. za 1 591 Kč

Ubytování

Když si booknete ubytko s dostatečným předstihem, tak jsou i jeho ceny v předsezonním období velice příjemné. Zkuste si třeba toto pěkné studio s bazénem za 446 Kč/os./noc anebo tento sympatický hotel s prima referencemi za 296 Kč/os./noc. Další nabídku bydel po celém ostrově pak naleznete na Bookingu či Hotels.com.

Autopůjčovna

Určitě by byla škoda strávit celý týden jen na jednom místě a mít tak dovču lehce stereotypní. Půjčte si auťák a projeďte celý ostrov. Každý den nová pláž, sever nebo jih, každému podle chuti. S vlastní károu se dovolená plánuje hnedka lépe, proto mrkněte do naší autopůjčovny.

 

Náhled letenky z Bratislavy na Korfu za 975 Kč

Jarní Korfu z Bratislavy za 975 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)