Jarní Kodaň z Katowic za 854 Kč
9.2.2015

Jarní Kodaň z Katowic

O této nabídce

Pokud byste se rádi podávali do Kodaně a nechce se Vám dávat okolo 3 tis. Kč za zpáteční letenku, můžete využít spoje mezi Katowicemi (KTW) a švédským Malmö (MMX) a následně se do Kodaně přesunout autobusem (necelá hodina jízdy). Vzhledem k tomu, že cena zpáteční letenky je v mnoha termínech jen 554 Kč a cena zpáteční jízdenky na autobus zhruba 300 Kč (100 švédských korun), celkem Vás doprava vyjde na pouhých 854 Kč (např. 14. – 17.3.)! V mnohých termínech se přitom na tuto cenu dostanou i nečlenové Wizzair Discount Clubu.

  • Rezervace: nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla: 42 x 32 x 25 cm do 10kg (v ceně letenky)
  • Dostupnost: březen a duben

Dostupné termíny

Ubytování

V Kodani Vám můžeme doporučit námi osobně vyzkoušené ubytování v centru města se snídaní za zhruba 900 Kč na os. a noc.

Jak z Malmö do Kodaně

Způsobů dopravy mezi Malmö a Kodaní je hned několik, ale zdaleka nejlevnějším z nich je cesta autobusem. Vybrat si můžete z jedné ze 3 autobusových společností, přičemž u všech je cena zpáteční jízdenky zhruba 100 švédských korun (asi 300 Kč). – www.swebus.sewww.graahundbus.dkwww.nettbuss.se.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)