Jarní Bajkal z Budapešti za 7 340 Kč
22.2.2018

Jarní Bajkal z Budapešti

7340

O této nabídce

Splňte si jeden ze svých snů a vydejte se k jezeru Bajkal. Cestu za divokou a nespoutanou přírodou daleké Sibiře až k nejhlubšímu jezeru na světe, které se podle nás směle může řadit i k těch vůbec nejhezčím, si naplánujte na květen letošního roku. Základem jsou letenky ruského Aeroflotu z Budapešti na západní břeh jezera – do Irkutsku, tedy samotného centra celé oblasti za 8 835 Kč. Případně se dá výlet spojit i s návštěvou sousedního Mongolska.

Nám se však nejvíce líbí dobrodružná možnost, která bude jistě výzvou pro každého zapáleného cestovatele. Z Prahy se vydáme do Moskvy, kde určitě dá strávit pár pěkných dní. Odtamtud pak budeme pokračovat vlakem po Transsibiřské magistrále až do Irkutsku. Cesta by nám měla zabrat necelé 4 dny. Případně si ji však jednoduše prodloužíte zastávkami v jednotlivých zajímavých místech podél její trasy (Nižnij Novgorod, Perm, Jekatěrinburg, Novosibirsk, Krasnojarsk). Open – jaw letenky z Prahy do Moskvy a návratem z Irkutsku Vás vyjdou na 8 997 Kč. Případně při odletu z Budapešti jen na 7 340 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg + 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: květen 2018
  • Termíny a možnosti:

Ubytování

Po příletu do Moskvy bychom se na pár nocí ubytovali v této pěkné čtyřhvězdě se spoustou pozitivním hodnocení za 481 Kč/os./noc. Větší luxus a dostupnost centra Vám pak zajistí tento vyhlášený hotel z řetezce Radisson za 901 Kč/os./noc. Po přesunu do Irkutsku zvolte tento prima hostel za 390 Kč/os./noc anebo dejte šanci jinému pohodovému hostelu za 218 Kč/os./noc. Další nabídky naleznete na klasickém Bookingu nebo mrkněte na srovnavač cen Trivago.

Víza

Cena víza do Ruska nyní vychází na 1 920 Kč a k tomu budete potřebovat pozvání od ruské cestovní kanceláře. Cena pozvání se pohybuje okolo 500 – 600 Kč.

Vlaky

Jízdenky je možné koupit na stránkách Ruských drah – rzd.ru Cesta z Moskvy do Irkutsku trvá necelé 4 dny. Jednosměrné jízdenky Vás vyjdou cca na 2 200 Kč. Pokud však preferujete větší komfort a spát v otevřeném voze se Vám příliš nechce, tak si rezervujte místo v kupé. V tomto případě ceny začínají na 2 500 Kč a rostou v závislosti na vybraném spoji.

Jak do Budapešti

Do Budapešti se z Prahy dostanete za srovnatelné peníze buď vlakem s Českými drahami (při nákupu včasné jízdenky minimálně 3 dny před odlezdem), nebo autobusem s Regiojetem, Flixbusem nebo Eurolines. Ve všech případech se ceny jednosměrné jízdenky pohybují kolem 500 Kč (nejlevněji busem za 389 Kč). ​​​​​​​

Náhled letenky z Budapešti do Moskvy s návratem z Irkutsku za 7 340 Kč

Jarní Bajkal z Budapešti za 7 340 Kč

Náhled letenky z Prahy do Moskvy a návratem z Irkutsku za 8 997 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)