JAR – Kapské Město z Prahy za 12 716 Kč
10.5.2019

JAR - Kapské Město z Prahy

12 716

O této nabídce

Jednou z „must see“ zemí je určitě Jihoafrická republika, kam si nyní můžete zaletět za krásnou cenovku. Letenky z Prahy do Kapského Města vás vyjdou totiž na 12 716 Kč. Za tuto super cenu můžete vyrazit v období od září do prosince tohoto roku (i se tam dá najít delší termín přes vánoční svátky). V ceně máte už odbavené zavazadlo.

Z Kapského Města hned neprchejte a určitě zůstaňte pár dnů v tomto krásném městě – projděte si centrum, navštivte Robben island, kde byl vězněn Nelson Mandela, vylezte na Stolovou horu, zajeďte si na mys Dobré naděje se zastávkou na Boulders beach u tučňáků apod. Počítejte s tím, že zde pár dní strávíte. Pak si půjčte káru a vyrazte za přírodou do nějakého z národních parků, například West Coast NP, Tankwa Karoo NP apod.

Další variantou je samozřejmě přeletět na sever a navštívit tak Kruger NP, Dračí hory a další zajímavá místa. No možností je fakt hodně.

Super termín vychází například od 5. 11. – 17. 11. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg
  • Dostupnost: září –  prosinec 2019
  • Termíny:

Ubytování

V Kapském Městě můžeme doporučitCape Town Lodge hotel, který se nachází kousek od centra a kde vás dvoulůžák vyjde na 850 Kč/os.  Velice hezké ubytování nabízí takéCirca on the Square hotel, kde za velice hezký apartmán se snídaní dáte 820 Kč/os. Velice pěknou alternativou je pak Icon Luxury Apartments, kde dáte za studio 750 Kč.

Ubytování hledejte na osvědčených portálech jako jeHotels.com,Booking.coma nebo naAirBnB.

Autopůjčovna

Za zvážení jistojistě stojí zapůjčení auta, hlavně v případě, že dáte do kupy bandu třeba 4 cestovatelů. Kromě ušetřeného času budete disponovat také výborným pomocníkem pro safari. O velkých vzdálenostech mezi navštíveníhodnými místy nemluvě. Bohatou nabídku možností naleznete v naší autopůjčovně.

Víza

Česká republika disponuje s tou Jihoafrickou vzájemným bezvízovým stykem, tedy v případě návštěvy za turistickým účelem, která nepřesáhne 90 dní. Tudíž tuto položku nemusíte před vůbec řešit.

Náhled letenky z Prahy do Kapského Města za 12 716 Kč

JAR - Kapské Město z Prahy za 12 716 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)