JAR – Johannesburg – Saudi Airlines – 8940 Kč
16.10.2014

JAR - Johannesburg - Saudi Airlines

O této nabídce

Pokud jste ještě nebyli na pravém africkém safari a rádi byste se do těchto míst vypravili na co nejnišší cenu, můžete využít nabídky Saudi Airlines, kteří prodávají letenky z Milána do Johannesburgu za skvělých 8940 Kč. Nabídka těchto výhodných letů se bohužel omezuje pouze na několik termínů v průběhu listopadu. Kalendář všech dostupných termínů naleznete pod tímto odkazem.

Jak do Milána

Do Milána se dostanete z Prahy dostanete buď s easyjetem, nebo s Wizzairem, přičemž ceny za zpáteční letenku začínají na 1500 Kč. Při odletu z Bratislavy (Ryanair), Wroclawi (Ryanair) nebo Katowic (Wizzair) se můžete dostat až na cenu okolo 1000 Kč.

Víza

Pro občany ČR byla v dubnu 2003 zrušena vízová povinnost, doba pobytu za turistickým či tranzitním účelem nesmí přesáhnout 90 dnů.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Johannesburg{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)