JAR – Johanesburg – 10984 Kč
1.8.2017

JAR - Johanesburg

O této nabídce

Hledáte dvoutýdenní povyražení v úplně jiném klimatu? Vyrazte během evropské zimy na jižní polokouli do tepla v Jihoafrické republice. Kromě samotného Johanesburgu, kam je naplánován přílet, vám doporučujeme Krugerův národní park, do nedalekého Svazijska nebo třeba také do Lesotha.

Našli jsme pro vás lednové i únorové termíny na rok 2018 z dobře dostupného Berlína. Španělská Iberia vás tam dopraví za skvělých 10 984 Kč například s odletem 22. ledna a návratem 2. února Rezervuj tenhle příklad >>

Víza

V případě návštěvy Jihoafrické republiky nemusíte vůbec řešit a pokud se v zemi „nezaseknete“ více než 90 dní, tak si nic vyřizovat nemusíte.

Autopůjčovna

Jistě skvěle poslouží auto jako dobrý sluha při přesunech z místa na místo. V Krugerově národním parku ho navíc využijete při safari. Pro vyhledání vhodného vozu při obstarávání předem dobře poslouží náš srovnávač autopůjčoven.

Jak do Berlína?

Nejhustší síť spojů z ČR do Berlína poskytuje žlutý RegioJet. Jistě vám ale vyhoví i taktéž námi doporučovaný Flixbus.

Náhled letenky za 10984 Kčz Berlína do Johannesburgu

JAR - Johanesburg - 10984 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)