Japonsko – velký přehled letenek od 10 998 Kč
13.8.2019

Japonsko - velký přehled letenek

od 10 998

O této nabídce

Letenky s cílem v Japonsku a ultra levnou cenovkou jsou v poslední době spíše raritou (pomineme-li nedávnou akci Aeroflotu z Říma či Paříže). Tím spíše bychom měli vzít v potaz širokou nabídku letenek společnosti Air China nabízející zpáteční letenky z Mnichova do mnoha destinací v Japonsku za 11 tisícovek. Vybírat přitom můžete jak ze Sappora ležícího na nejsevernějším z ostrovů (Honšú), několika měst na ostrově Hokkaidó, Fukuoky na ostrově Kjúšú, tak i Okinawy. Ještě o chlup levnější jsou letenky stejné aerolinky z Vídně do Tokia, které začínají na 10 998 Kč.

Kdo má Mnichov z ruky, ale Japonsko ho stejně láká, ten se mrkne do našich dalších kalendářů. Letenky z Prahy do Tokia pořídíte u Alitalie za 12 403 Kč (ovšem pozor na noční přestupy v Římě během zpátečního routingu). Všechny inzerované tarify pak obsahují hned 2 ks zapsaných zavazadel.

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědčte se na vlastní oči. Pohlédněte na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochejte se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Ať již se vaší cílovou destinací stane kterákoliv z japonských destinací, nezapomeňte při hledání střechy nad hlavou na osvědčené pomocníky ve formě Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Při krátkodobých cestách do Japonsko nejsou čeští občasné zatíženi žádnou byrokratickou povinností. Během výletu si vystačíte s platným cestovním pasem.

 

Náhled letenky z Vídně do Tokia za 10 998 Kč

Japonsko - velký přehled letenek od 10 998 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)