Japonsko v business class – 12 751 Kč
9.7.2017

Japonsko v business class

O této nabídce

Vyrazit během léta do Japonska v luxusu za parádní peníze? V Business class s Alitalií za neskutečných 12 751 Kč, například s odletem o těchto prázdninách 4. srpna a návratem 13. srpna. Vyhledej tyhle letenky >>

Důležité upozornění! Pokud se bude jednat o chybu, je možné, že vrácení peněz za letenky bude trvat několik měsíců. Chyba bude pravděpodobně u agentury, která letenky prodává.

Nezapomeňte, že lety jsou s Alitalií, které hrozil nedávno bankrot či likvidace. I v takovém případě byste dostali peníze při platbě kartou zpět.

Vyhledejte: přes momondo a následně kupte přes některého z prodejců (je to risk, kontrolujte si pak pravidelně časy odletů, tito prodejci o změnách neinformují a běžně je nedoporučujeme, nicméně nikde jinde to nejde koupit)

Zavazadla: 2x 32 kg k odbavení

Dostupnost: do konce roku včetně letních prázdninách a Vánoc

Odletová letiště: Mnichov, Berlín, Frankfurt, Düsseldorf, Stuttgart

Příkladové termíny
21. 7. – 28. 7. Vyhledej >>

20. 7. – 26. 7. Vyhledej >> (z Berlína) a další…

Co můžete čekat od business class?

Na každém letišti můžete navštívit lounge, kde se před letem drobně občerstvíte. Na dlouhém letu z Říma do Tokia budete mít sedačky polohovatelné do vodorovné polohy s masáží a nakonec se budou na palubě servírovat vynikající italské speciality.

Ubytování v Japonsku

Určitě tomu dejte čas a maximálně rezervujte dopředu přes Booking ty hotely/hostely, které jdou zdarma zrušit.

Náhled letenky za 12 751 Kč z Mnichova do Tokia

Japonsko v business class - 12 751 Kč

guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Michal

Můžu se zeptat, jestli mám nárok na vrácení i poplatku za platbu kartou? Travelgenio mi vrátilo peníze, ale bez poplatku za platbu, což bylo asi 23 EUR. Díky

Jirka

Opraveno…! ;-(

Bata

je možné že letenky za tuto cenu do několika hodin přestanou být dostupné? (že tu chybu brzo „opraví“?) nebo myslíte že to např. zítra ráno ještě půjde?

Jirka

Raději bacha – https://www.trustpilot.com/review/travel2be.nl
To stejné je pro travelgenio. Pravděpodobně ani neodletíte a peněz zpět se nedočkáte… viz reviews…

Lucie

Díky za upozornění!!! To opravdu nevypadá tak dobře…

tuktuktukan

ja jsem predpar tydny kupoval pres travelgenio chybny tarif aeromexico a vsechno bez problemu, potvrzeno i na amadeu…asi zalezi na okolnostech

Ella

Chápu dobře, že tato „akce“ platí jen v těch třech uvedených termínech? (20. 7. – 26. 7.; 21. 7. – 28. 7.; 4. srpna – 13. srpna) a v rámci Japonska jen do Tokia?

Michael

Je lepší to zkusit vzít na pozdější termíny a nebo třeba na odlet ve čtvrtek?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)