Japonsko – Osaka z Vídně za 11 117 Kč
12.11.2019

Japonsko – Osaka z Vídně

11 117

O této nabídce

Využijte aktuální nabídku aerolinky KLM a namiřte své kroky do Země vycházejícího slunce. Aktuálně jsou k mání tarify z Vídně do Osaky za cenu lehounce přes jedenácti tisíc. Volit můžete různě dlouhé termíny od týdenní „únikovky“ až po několikatýdenní japonskou poznávačku. Pro spontánní cestovatele máme dobrou zprávu, jelikož odletět za avizovanou cenu je možné již příští týden. Rezervujte letenku Japonsko – Osaka z Vídně např. 20. – 27. 11. za 11 117 Kč. 

Japonsko je tak moc jiné než zbytek světa, až z toho mrazí po zádech. Čtveřice ostrovů Hokkaidó, Honšú, Šikoku a Kjúšú vám svou odlišnost ukáží. Podívejte se na nejposvátnější ze všech hor Fudži, na rozkvétající sakury, které ji obklopují. Navštivte sněžné opice koupající se v termálních pramenech v Jigokudaki Yaenkon. Kochejte se zářivě bílým hradem Himedži a červenými branami svatyně Fushimi Inari. Japonské sushi a sashimi ochutnejte v Tokiu na Cukidži, největší rybí tržnici světa. Okuste také takoyaki, kuličky smaženého těsta s chobotnicí, zvenku křupavé, uvnitř vláčné. Poznejte zemi vycházejícího slunce.

Ubytování

Po příletu do Osaky se ubytujte například v pěkném hotelu Honmachi za 564 Kč / os. / noc nebo v jednoduchém Shinsaibashi za 471 Kč / os. / noc se snídaní v ceně.

Víza

Pro české občany platí bezvízový pobyt v Japonsku do 90 dní.

Náhled letenky Japonsko – Osaka z Vídně za 11 117 Kč

Japonsko – Osaka z Vídně za 11 117 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)