Japonsko – Tokio, Sapporo, Ósaka atd. z Prahy
19.12.2019

Japonsko – Tokio, Sapporo, Ósaka atd. z Prahy

10 602

O této nabídce

Láká vás Japonsko? Tak to určitě neváhejte nad aktuální nabídkou letecké společnosti All Nippon Airways. Zpáteční letenky z Prahy do mnoha destinací v Japonsku pořídíte za ceny, o nichž při odletech z Prahy nebylo nějaký čas slyšet. Nejvýhodnější jsou letenky do Tokia, a to za 10 517 Kč. Další destinace v podobě Ósaky, Fukuoky, Hirošimy, Sappora či Okinawy pak jen lehce dráže. Hlavní devízou aktuální nabídky jsou hned dvě odbavená zavazadla v základní ceně. Dostupné termíny do jednotlivých destinací naleznete v našich kalendářích, na jejichž základě si můžete poskládat i otevřené letenky dle své libosti. Například takto Tokio a Hirošimu z Prahy v termínu od 8. do 18. března za 10 726 Kč.

Japonsko je tak moc jiné než zbytek světa, až z toho mrazí po zádech. Čtveřice ostrovů Hokkaidó, Honšú, Šikoku a Kjúšú vám svou odlišnost ukáží. Podívejte se na nejposvátnější ze všech hor Fudži, na rozkvétající sakury, které ji obklopují. Navštivte sněžné opice koupající se v termálních pramenech v Jigokudaki Yaenkon. Kochejte se zářivě bílým hradem Himedži a červenými branami svatyně Fushimi Inari. Japonské sushi a sashimi ochutnejte v Tokiu na Cukidži, největší rybí tržnici světa. Okuste také takoyaki, kuličky smaženého těsta s chobotnicí, zvenku křupavé, uvnitř vláčné. Poznejte zemi vycházejícího slunce.

Ubytování

Ať již se vaší cílovou destinací stane kterákoliv z japonských destinací, nezapomeňte při hledání střechy nad hlavou na osvědčené pomocníky ve formě Bookingu, Hotels či AirBnB.

 

Náhled letenky z Prahy do Tokia za 10 517 Kč

Japonsko - Tokio, Sapporo, Ósaka atd. z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)