Japonsko – Tokio – 12 000 Kč
28.3.2019

Japonsko - Tokio

12000

O této nabídce

KLM ve své třídenní akci nabízí parádní letenky z Prahy do Tokia za 12 000 Kč. Termíny jsou dostupné hlavně v červnu, výlet do Japonska si tak můžete udělat např. 9. června s návratem 20. června Rezervuj tento příklad >>

Při balení můžete být v klidu, tarif obsahuje 23 kg zavazadlo k odbavení. Do kufru či krosny si ale raději vemte deštník nebo pláštěnku, ke konci června by mohlo trochu víc sprchnout (ne každý den, ale pravděpodobnost srážek je vyšší než jindy).

Ubytování

Přímo v centru Tokia se ubytujte v tomto oblíbeném tříhvězdovém hotelu za 792 Kč/os./noc anebo v tomto moderním APA Hotelu pyšnícím se také 3* za 610 Kč/os./noc.

Víza

Při krátkodobých cestách do Japonsko nejsou čeští občasné zatíženi žádnou byrokratickou povinností. Během výletu si vystačíte s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy do Tokia za 12 000 Kč

Japonsko - Tokio - 12 000 Kč

 

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

KLM

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)