Japonsko – Ósaka a Kjóto za 10 653 Kč
8.9.2019

Japonsko – Ósaka a Kjóto

10 653

O této nabídce

Na cestu do Japonska aktuálně vybízí výhodné tarify do Ósaky s nizozemskou KLM. Nabídka odletových míst je poměrně pestrá a můžete si vybrat mezi odletem z Budapešti, Vídně, Mnichova ale i z Prahy. Díky pohodlnému pohodovému pozemnímu spojení mezi Ósakou a Kjótem je tak možné navštívit obě místa v rámci jednoho výletu. Příkladovou rezervací je Vídeň – Ósaka 21. 11. – 4. 12. za 10 567 Kč nebo Praha – Ósaka 20. 11. – 4. 12. za 12 574 Kč.

Země vycházejícího slunce vábí na nejen na svou odlišnost od okolního světa, ale také na kontrasty, které skrývá v sobě samotné. Ósaka a Kjóto, dvě místa vzdálená od sebe pouhou hodinu cesty, a přitom si jsou protipólem. V Ósace se vysoko k nebi zdvihají moderní mrakodrapy zahalené září neonů, karaoke songy se mísí s vůní vyhlášené místní gastronomie. Observatoř plovoucí zahrady otevírá pohled na naprosto skvostné panorama metropole, po západu slunce se pod nohama rozzáří hvězdná obloha a vy jako byste se vznášeli. Kontrastem k futurismu Ósaky je spící Kjóto. Zažilo vrcholné období rozkvětu tradiční japonské kultury, jeho zahrady rozkvetlé bílými a narůžovělými kvítky sakur jsou poseté tisíci svatyněmi, paláci a dechberoucími chrámy. Mezi nimi cupitají tajuplné gejši. Nespěchejte, zastavte se, zhluboka se nadechněte. S klidem v duši si prohlížejte krásy Zlatého a Stříbrného chrámu, napijte se z pramene posvátné léčivé vody klášteru Kijomizu-dera.

Ubytování

V Ósace bychom jako ubytování zvolili buď Hotel Bureau Shitennoji za 831 Kč / os. / noc nebo Nipponbashi Crystal Hotel za 713 Kč / os. / noc.

Při hledání střechy nad hlavou dejte na osvědčené pomocník Booking, Hotels či AirBnB.

Víza

Za účelem turistiky mohou občané České republiky setrvat v Japonsku až 90 dní bez vízové povinnosti.

Náhled letenky z Vídně do Ósaky za 10 567 Kč

Japonsko – Ósaka a Kjóto za 10 653 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)