Japonsko – Ósaka a Kjóto za 10 653 Kč
8.9.2019

Japonsko – Ósaka a Kjóto

10 653

O této nabídce

Na cestu do Japonska aktuálně vybízí výhodné tarify do Ósaky s nizozemskou KLM. Nabídka odletových míst je poměrně pestrá a můžete si vybrat mezi odletem z Budapešti, Vídně, Mnichova ale i z Prahy. Díky pohodlnému pohodovému pozemnímu spojení mezi Ósakou a Kjótem je tak možné navštívit obě místa v rámci jednoho výletu. Příkladovou rezervací je Vídeň – Ósaka 21. 11. – 4. 12. za 10 567 Kč nebo Praha – Ósaka 20. 11. – 4. 12. za 12 574 Kč.

Země vycházejícího slunce vábí na nejen na svou odlišnost od okolního světa, ale také na kontrasty, které skrývá v sobě samotné. Ósaka a Kjóto, dvě místa vzdálená od sebe pouhou hodinu cesty, a přitom si jsou protipólem. V Ósace se vysoko k nebi zdvihají moderní mrakodrapy zahalené září neonů, karaoke songy se mísí s vůní vyhlášené místní gastronomie. Observatoř plovoucí zahrady otevírá pohled na naprosto skvostné panorama metropole, po západu slunce se pod nohama rozzáří hvězdná obloha a vy jako byste se vznášeli. Kontrastem k futurismu Ósaky je spící Kjóto. Zažilo vrcholné období rozkvětu tradiční japonské kultury, jeho zahrady rozkvetlé bílými a narůžovělými kvítky sakur jsou poseté tisíci svatyněmi, paláci a dechberoucími chrámy. Mezi nimi cupitají tajuplné gejši. Nespěchejte, zastavte se, zhluboka se nadechněte. S klidem v duši si prohlížejte krásy Zlatého a Stříbrného chrámu, napijte se z pramene posvátné léčivé vody klášteru Kijomizu-dera.

Ubytování

V Ósace bychom jako ubytování zvolili buď Hotel Bureau Shitennoji za 831 Kč / os. / noc nebo Nipponbashi Crystal Hotel za 713 Kč / os. / noc.

Při hledání střechy nad hlavou dejte na osvědčené pomocník Booking, Hotels či AirBnB.

Víza

Za účelem turistiky mohou občané České republiky setrvat v Japonsku až 90 dní bez vízové povinnosti.

Náhled letenky z Vídně do Ósaky za 10 567 Kč

Japonsko – Ósaka a Kjóto za 10 653 Kč

 


Bude se hodit

Budapešť (BUD)

Mnichov (MUC)

Praha (PRG)

Vídeň (VIE)

KLM

Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)