Japonsko, Jižní Amerika, Maledivy  od 9 670 Kč
10.1.2018

Japonsko, Maledivy, Jižní Amerika

9670

O této nabídce

Oh la la! Stejně jsme začínali včerejší příspěvek poukazující na zajímavé letenky na Zanzibar. V rámci totožné akce se však na křídlech zástupců aliance SKyTeam – aerolinek KLM a Air France dostanete z okolí České republiky i do dalších destinací za velmi zajímavé ceny. Třeba z polského Krakova do Země vycházejícího slunce (konkrétně Tokya) za 9 670 Kč, z Budapešti na Maledivy za 11 285 Kč anebo do Jižní Ameriky. Právě na tento kontinent bývá „akčních letenek“ vcelku pomálu, takže přímo svádí k výletu na brazilské či kolumbijské pláže či do husté džungle a pralesa. Akce platí do 19. ledna nebo do vyprodání, což je pravděpodobnější. Včera byla po letenkách velká poptávka, v důsledku čehož jsou již kalendáře s termíny probrané (někde více, někde méně).

Ubytování

Napříč jednotlivými destinacemi hledejte příjemné ubytko na stránkách oblbíeného Bookingu nebo využijte nabídky srovnavače Trivago. Posloužit může i platforma AirBnB.

Víza

Do žádné z uvedených destinací občané České republiky nepotřebují za účelem krátkodobého výletování víza.

Náhled letenky z Vídně doTokya za 9 670 Kč

Japonsko, Jižní Amerika, Maledivy  od 9 670 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)