Japonsko – Fukuoka z Prahy za 8 998 Kč
27.10.2017

Japonsko - Fukuoka z Prahy

8998

O této nabídce

Vydejte se objevit „zemi vycházejícího slunce“ a zaleťte si do Fukuoky – největšího města na ostrově Kjúšú. Letenky s aerolinkou China Eastern máte nyní z Prahy za velmi hezkých 8 998 Kč. A Fukuoky si udělejte výlet na známý ostrov Okinawa, kam za pár stovek léta místní dopravce Peach.

Jestliže Vás ale spíše láká metropole celé země Tokio, tak si také přijdete na své. Stejná aerolinka nabízí i letenky z Prahy do japonského hlavního města za 9 453 Kč a to je stále velmi gut!

Ubytování

Japonsko se řadí mezi jedny z nejdražších zemí v Asii, proto ubytko nepodceňte a dopředu a zarezervujte si dopředu třeba tento pěkný tříhvězdový hotel ve Fukuoce za 538 Kč/os./noc.

Pokud naopak zamíříte do Tokio, tak dejte šanci této pohodové dvouhvězdě za 528 Kč/os./noc se společnou sociálkou nebo si dopřejte větší komfort v této čtyřhvězdě za 1 161 Kč/os./noc.

Víza

Pro krátkodobé návštěvy Japonska za turistickým účelem nepotřebují občané České republiky víza.

Náhled letenky z Prahy do Fukuoky za 8 998 Kč

Japonsko - Fukuoka z Prahy za 8 998 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)