Japonsko – Fukuoka – 11 838 Kč
23.7.2017

Japonsko - Fukuoka

O této nabídce

Návštěva Japonska obvykle začíná v Osace nebo v Tokiu, kam z Evropy létá nejvíce linek. Tentokrát ale cesta začíná na ostrově Kjúšú, kde se nachází město Fukuoka. Právě tam si můžete zaletět z Prahy s dvěma rychlými přestupy za 11 838 Kč. Podzimních či zimních termínů je za tuhle cenu zatím dost, například s odletem 22. listopadu a návratem 5. prosince Rezervuj tento termín >>

TIP: Z Fukuoky lze udělat spoustu výletů s rychlovlaky, byť to není zrovna nejlevnější, doporučujeme pořídit JRPass. A pokud budete mít víc času, nasedněte na low-cost Peach a odleťte třeba na Okinawu, letenky budou stát okolo 1600 Kč za zpátečku.

Ubytování

Ubytování v Japonsku patří mezi nejdražší v Asii, proto určitě mějte předem zarezervované ubytování. Nejlevnější slušný apartmán seženete ve Fukuoce kousek od metra okolo 560 Kč/os/noc.

Náhled letenky za 11 838 Kč z Prahy do Fukuoky

Japonsko - Fukuoka - 11 838 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)