Jamajka z Mnichova za 8 113 Kč
6.4.2018

Jamajka z Mnichova

8113

O této nabídce

„Don´t worry, be happy“ těmito slovy ze známé skladby Bobbyho McFerrina lze rozhodně uvést aktuální ceny letenek na Jamajku. Zpáteční letenky z Mnichova do Montego Bay nyní pořídíte za skvělých 8 113 Kč v nabídce německého nízkonákladového dopravce Eurowings. V základní ceně je pouze příruční zavazadlo, ale to ničemu nevadí, neboť na Jamajce toho moc potřebovat nebudete. Výhodu pak spatřujeme v přímém letu bez nutnosti přestupů. Tak buďte šťastní a vydejte se za slunečními paprsky i zážitky do Karibiku.

Jamajské břehy omývá Karibské moře a jedná se o třetí největší ostrov spadající do souostroví známého jako Velké Antily. Vzhledem ke koloniální minulosti se zde mluví jinak než na okolních ostrovech a to anglicky. Ostrov již bude patrně navždy spojen se jménem Boba Marleyho, všudypřítomné hrající reggae muziky a kultu rastafariánství, jehož vyznavače poznáte podle tradičně zacuchaných vlasů do dredů. Jamajka v sobě kombinuje ideální destinaci pro cestovatele, kteří během dovolené rádi spojí odpočinek s poznáním krás přírody. Nejvyhlášenější letovisko, kde se téměř každý večer konají párty je Negril na západním pobřeží. O něco klidnější a více atmosférické místo se jmenuje Treasure beach a nachází se jihu. Za dobrodružstvím a pořádnou džunglí se nemusíte vydávat daleko. Centrální oblast zvaná Cockpit Country Vám umožní absolvovat i zajímavé treky zarostlým pralesem, nezapomeňte však na šikovného průvodce. Málokdo taktéž tuší, že jen pár kilometrů za Kingstonem se začínají do výšin šplhat Blue Mountains, přičemž nejvyšší peak přesahuje 2 000 m. Právě v hlavním městě byste určitě neměli vynechat ani roztančenou pouliční párty za zvuku ohromných soundsystemů.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Eurowings
 • Zavazadla: 1 ks klasického kabinového o rozměrech 55 x 40 x 23 cm do 8 kg + kabelka či notebook
 • Dostupnost: nejlevněji v září 2018
 • Termíny:
  • 29. 6. – 18. 7. za 10 394 Kč
  • 25. 7. – 10. 8. za 10 140 Kč
  • 12. – 19. 9. za 8 113 Kč
  • 12. – 26. 9. za 8 113 Kč
  • 19. – 26. 9. za 8 113 Kč
   ​​​​​​​
 • Tip: pokud Vám nestačí kabinové zavazadlo, tak si rezervace přidejte i odbavený bágl á 23 kg (ve 2. kroku rezervace za 30 € / směr)

Ubytování

Pro první noc po příletu strávenou v Montegu, kde se mezitím rozkoukáte určitě zkuste vyhledat na AirBnB pohodový apartmán uživatele Jesseho. Tento pro Vás ochotně přijede přímo na letiště a z terasy jeho bungalovu, ležícího ve vilové čtvrti za městem se Vám dostane krásného výhledu na celé Montego (možnost spaní v hamakách přímo na terase jen dokreslí místní pohodu). Případně v Montegu vyberte tento pěkný bungalov. Když zamíříte do hlavního města Kingstonu, tak byste určitě měli nocovat v tomto parádním Raggae hostelu, kde Vám ochotně i doporučí ty nejlepší street party ve městě a vy zde najdete i parťáky, s nimiž se na tancovačku vydáte. V oáze klidu na jihu ostrova neboli v Treasure beach pak můžeme vřele doporučit tento klidný guesthouse kousek od moře.  A pokud zamíříte čerpat sílu do Blue Mountains, tak určitě složte hlavu u rastafariána Jah B v jeho guesthousu s úžasnou atmosférou.  Další nabídky naleznete na osvědčeném Bookingu nebo mrkněte i na AirBnB.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi žádnou vízovou povinností a k cestě Vám vystačí platný cestovní pas.

Počasí

Během letních prázdnin na vás na Jamajce čekají dny plné slunce a teplot kolem 30°C. Okolní vody Karibského moře budou také pěkné kafe – 28°C. Zatímco během září bude stále teplo, ale občas se obloha zatáhne a přijde přeháňka. Září je v oblasti Karibiku také sezonou hurikánů, na což by měl každý dbát při svém rozhodování. Na druhou stranu Jamajce se v posledních letech velké bouře vyhýbají a pokud se přeci jen nějaký hurikán k ostrovu přibližuje, tak se místní dokáží velmi dobře připravit.

Náhled letenky z Mnichova do Montego bay za 8 113 Kč

Jamajka z Mnichova za 8 113 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)