Jamajka či Dominikána – 6214 Kč
22.4.2016

Jamajka či Dominikána z Belgie

O této nabídce

Sbalte si plavky a odleťte na poslední chvíli do Karibiku. Jetairfly nabízí na last minute zpáteční letenky Belgie do Dominikány či na Jamajku za necelých 230 EUR. Zaletět si můžete například z Bruselu (BRU) do Punta Cana (PUJ) s návratem ze Santo Domininga (SDQ) v termínu 27. dubna s návratem 5. května.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na tuifly.be
  • Zavazadla v ceně: 20 kg k odbavení
  • Dostupné termíny: odlety: 23. 4., 25. 4., 27. 4., návraty 1. 5., 5. 5.

TIP: Kromě Dominikány je také dostupná Montego Bay na Jamajce, nicméně pozor, na stránce vidíte odlety z různých letišť, na Jamajku se obvykle létá z letiště Ostende.

[/highlightbg]

Jak do Bruselu?

Ryanair drží ceny i na poslední chvíli velmi nízko, zpáteční letenku pořídíte okolo 1100 Kč tam i zpět s kabinovým zavazadlem z Prahy na vedlejší letiště Brussel Charleroi.

Ubytování v Dominikáně

V Dominikáně bychom bydleli 300 m od pláže za rozumnou cenu v těchto apartmánech.

Je to bezpečné?

Na hlavním bruselském letišti panují přísná bezpečnostní opatření, doporučujeme být na letišti alespoň 3 hodiny před odletem, z našeho pohledu je tam paradoxně bezpečněji než dříve. My bychom se určitě ničeho nebáli, vzali Jetairfly a na pár dní si do Karibiku zaletěli. 🙂

Jamajka či Dominikána - 6214 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)