Jakarta z Milána za 6627Kč!!!
30.6.2015

Jakarta z Milána

O této nabídce

WAW!  Máme zde megavýhodný  chybný tarif na portále Kayak (lze rezervovat o přes jiné světové rezervační portály), kdy pořídíte letenky z Milána (MXP) do Jakarty (CGK) s luxusní společnotí Etihad za neuvěřitelných 6627Kč! Jelikož se jedná o chybný tarif, s rezervací určitě neváhejte a doufejte. Příkladový termín je 19.8. – 9.9. a můžete ho zarezervovat na stránkách Kayak.de.

Termíny

  • cestovní období srpen a září
  • V ceně zavazadlo do 30kg
  • rezervace do opravení tarifu

Ubytování

Jelikžo se jedná o chybný tarif, počkjete ještě s rezervací ubytování, poté můžete využít nabídek Bookingu nebo třeba Trivaga.


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Hana B

ahoj, jak tyhle chybné tarify fungují? můžou to pak anulovat?

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Chybné tarify zrušit můžou, ale většinou to po zaplacení kartou nechají být. Proto doporučuji po zaplacení pár dní/týdnů počkat a až pak případně bookovat navazující spoje. Většinou 2 až tři týdny nezrušená letenka je už tutovka, že poletíš za neuvěřitelnou cenu. 😉

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)