Jakarta, odlet z Prahy, 12 955 Kč
12.3.2014

Jakarta, odlet z Prahy

O této nabídce

Zaleťte si do Indonésie s leteckou společností China Southern. Odlet z Prahy přímo do Jakarty a zpět buď do Mnichova, Vídně, či Berlína pořídíte za 12 955 Kč. Příkladovým termínem může být 8. 5. – 27. 5. Spousta cestovatelů nebude zůstávat pouze v Jakartě ale bude pokračovat na Bali, mrkněte na Air Asia. Letenky rezervujte zde.

8. 5. – 27. 5. za 13 106 Kč s příletem do Vídně

8. 5. – 27. 5. za 12 955 Kč s příletem do Berlína

8. 5. – 27. 5. za 12 955 Kč s příletem do Mnichova

Ubytování

Levné ubytování je možné v hotelu Wow! Hotel, který se nachází 45 minut od letiště. Tento hotel vychází na 226 Kč/os./noc.

Doprava z Vídně: Asi nejpohodlnějším spojením mezi Vídní a Českou republikou je autobusové spojení provozované Student agency. Autobus jezdí přibližně každé 3 hodiny a v České republice staví v Brně a Praze.

Doprava z Mnichova nebo Berlína: Nejsnadnějším spojením mezi Mnichovem či Berlínem  a Českou republikou je autobusové spojení provozované Student agency nebo Eurolines.
[google-map-v3 shortcodeid=“9af20643″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Jakarta{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)