Jakarta (Indonésie) – Saudi Arabian Airlines – 9 953 Kč
31.10.2012

Jakarta (Indonésie) – Saudi Arabian Airlines – 9 953 Kč

O této nabídce

Pokud se chystáte v lednu do tepla, můžete si zaletět se Saudi do Indonésie. Zpáteční letenka s odletem z Říma s návratem do Londýna vychází na 9 953 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 31. ledna s návratem 14. února. Do Říma se dostanete nízkonákladově s Wizzairem a zpět z Londýna rovněž s Wizzairem či Easyjetem.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Jakarta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)