Jakarta či Sydney z Berlína od 9 615 Kč
15.11.2018

Jakarta či Sydney z Berlína

9615

O této nabídce

Singapurská nízkonákladová společnost Scoot nabízí letenky za poměrně slušný peníz. Z berlínského Tegelu se například do indonéské Jakarty dostanete od 9 615 Kč a to během prvních měsíců příštího roku, a  nebo o kousek dál, až na východní pobřeží Austrálie. Letenky do Sydney vás vyjdou od 14 085 Kč. V ceně je jen příručák, což vám do Indonésie opravdu bohatě stačí. Do Austrálie se možná budete muset trošku uskromnit, pokud plánujete vyrazit v pozdějších měsících, ale i tak to příruční zavazadlo je dostatečné.

Super termín vychází do Jakarty od 22. 2. – 7. 3. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Scoot
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla do 7 kg (54 x 30 x 23 cm) a notebook do 3 kg.
 • Dostupnost: leden – květen 2019
 • Termíny:
  • Berlín – Jakarta
   • 18. 1. – 5. 2. za 9 615 Kč
   • 30. 1. – 14. 2. za 9 615 Kč
   • 22. 2. – 7. 3. za 9 615 Kč
   • … a další
  • Berlín – Sydney
   • 20. 2. – 10. 3. za 14 085 Kč
   • 27. 2. – 17. 3. za 14 085 Kč
   • 3. 3. – 17. 3. za 14 085 Kč
   • 11. 3. – 30. 3. za 14 085 Kč
   • 8. 4. – 22. 3. za 14 085 Kč
   • 3. 5. – 20. 5. za 14 085 Kč
   • … a další

Ubytování

Ubytování, ať už v Austrálii nebo v Indonésii, hledejte na portálech jako je Hotels.com, Booking.com, AirBnB a na Agodě.
Pokud budete cestovat po Indonésii, doporučujeme si zarezervovat pouze první na noc a zbylé dny jet na blind. Určitě nebudete litovat.

Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nepotřebují občané České republiky žádat o klasická víza. Nicméně jsou povinni si obstarat elektronickou registraci. Žádost o ni vyplníte na této stránce a po jejím schválení (den či dva čekání) je Vaše.
Pokud se vydáte do Indonésie a neplánujete zde zůstat déle jak 30 dní, tak žádné vízum dopředu zařizovat nepotřebujete.

Jak do Berlína

Do německé metropole se z Prahy dostanete velice jednoduše za pomoci autobusových dopravců jako jsou Flixbus nebo Regiojet. Zelené autokary vás dovezou až přímo na letiště Tegel za 599 Kč/jednosměrná jízdenka. Za jízdenku do centra města pak zaplatíte 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Náhled letenky z Berlína do Jakarty za 9 615 Kč

Jakarta či Sydney z Berlína od 9 615 Kč
Náhled letenky z Berlína do Sydney za 14 085 Kč
Jakarta či Sydney z Berlína od 9 615 Kč

guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jarda

Pře prodejci letenek se snaží vzbudit zdání, že vám stačí dvě trika, jedny trenky a ponožky. Hlavní je mít love, ať si to vše koupíte na místě, či jste zaháčkovaní v partě čuňat, co se nemyjí a osobní hygiena je u nich sprosté slovo. A že takových kolem jsou mraky, ženy se nikterak nevymykají. Dle průzkumů se například ráno nevysprchuje něco mezi polovinou až 2/3 naší populace. Zuby si ráno nečistí polovina obyvatel ČR. Podobné nabídky mohou mnoho lidí přímo urážet, že poletí mnoho hodin a letecké společnosti nestojí ani za pár deci džusu, dvou jídel od Tricatela (slavný film Křidýlko nebo stehýnko) a možná dvou pidi vodových káv či hnusného čaje. No, nekupte to !!!

Richard

Jardo s tebou bych nejel ani do Krkonoš.
Cestování je o objevování krás, turistice, a né vyhledávání hotelů s každodenní sprchou a 30 kg báglem na zádech.

Marek

30 kg báglu si necháš v hotelu a cestuješ….a že by zrovna hygiena nebyla potřeba v Asii, kde se člověk potí…, bych neřekl. Odbavené zavazadlo ti určitě zvyšuje komfort při cestování a mj. si v něm můžeš přivést nazpět ve smyslu alkoholu a jiných věcí, což jednak s příručákem nemůžeš a jednak nemáš kapacitu

Jarda

Richarde, ale já cestuji v průměru 3 krát do roka mimo Evropu. Poučovat mne nikdo nemusí. Popisuji smutnou realitu. Lidé jsou čuňata. Páchnou téměř jako bezdomovci. nebo je Vám příjemné komunikovat s někým, kdo nezná mezizubní kartáčky, zuby si čistí stylem 3 minuty jako s rejžákem???

Marek

Já pořád nechápu, že píšete že příruční zavazadlo je dostatečné/odbavené zavazadlo není potřeba. Píšete to ja u letenek do Asie, US a teď už i do Sydney o)). A do kterých destinací teda není dostatečné? o))
Fakt je ten, že letenka je ve skutečnosti s odbaveným zavazadlem o cca 100 USD dražší a říkat, že není odbavené zavazadlo potřeba je laciný trik. Do takovýhle dálek se nejezdí na prodloužený víkend o))
Podle mně je férovější spíše rovnou napsat že s odbaveným zavazadlem je cena taková než dávat babské rady.

Kuba

Mě třeba příruční zavazadlo stačí klidně na třítýdenní cesty a myslím, že hodně lidí, kteří navštěvují podobný weby to budou mít podobně. Faktem ale je, že cena 14 tisíc z low costem, ještě k tomu z Berlína má do výhodné akce opravdu hodně daleko 😀

Petr

Byl jsem pouze s příručákem jak v Nepálu tak i v USA oboje na měsíc.

Jarda

Tak si přečtěte můj příspěvek.

Zdenda

Poznej Nepál s příručákem…. 🙂 Super výlet…

Richard

Zásadně jezdím pouze s příručákem. Za cenu odbaveného zavazadla si vše chybějící dokoupím na místě.

Marek

no když cestuješ jednou za uherský rok, tak si můžeš koupit na místě něco ale jak jsem už napsal, dárky si nazpátek nepřivezeš. Když člověk cestuje několikrát do roka, tak by si měl pokaždé na místě dokupovat kalhoty, boty trička atd?

Jarda

Jste zřejmě masírovaný PR články v časopisech typu Koktejl. Tam je ale za každým článkem reklama na předražené šunty typu funkční prádlo, čelovka, outdoor batohy, obuv, bundy atd… Na to naskočí pouze hlupáci. a že jich kolem sebe denně vidím. To, že jedete s 2 ks trenek, 2 trika … je znakem, že jste čuně. A Váš životní styl je zase jen být čunětem. Nikdo zde nepíše o 30 Kg báglu, pouze Vy.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)