Jakarta – Alitalia – 6707 Kč
27.3.2013

Jakarta – Alitalia – 6707 Kč

O této nabídce

Alitalia spustila novou akci a zase se jí nepodařilo vyvarovat se chyb. Díky tomu, a to určitě neplánovaně nabízí letenky od dubna do 30. června z Milána nebo Říma do Jakarty a dalších měst v JV Asii jen za 6707 Kč. Předpokládám, že akce Alitalie již všichni znáte, a proto si uvědomujete, že může trvat jen několik hodin, než si chyby někdo všimne.

Letenky je možné koupit přes všechny rezervační systémy, ale nejlevněji vychází na stránkách edreams.es, případně můžete využít náš vyhledávač, přes kterého to vychází v českých korunách 8 233 Kč.

Možných termínů je hned několik a je dost možné, že by se Vám podařilo objevit další. Jako příklad uvádíme:
8.-23.4., 2.(3.)-13.(15., 16., 18.) 6.

Aby toho nebylo málo, je možné je vracet z jiného místa než kam přiletíte. Vzhledem k nízkonákladovým aerolinkám v Asii by to mohlo být pro někoho i výhoda. Možnosti jsou tedy následující:

24.06. Milán – Kuala Lumpur + 09.07. Jakarta – Milán
21.05. Milán – Bangkok + 08.06. Jakarta – Řím

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Jakarta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)