Jakarta – Alitalia – 11 327 Kč
17.9.2013

Jakarta – Alitalia – 11 327 Kč

O této nabídce

Po dlouhé době tu opět máme slavnou Alitalii, která nabízí zpáteční letenky z Barcelony do Jakarty s návratem do Prahy za 11327 Kč. Příkladem může být odlet 20. ledna s návratem 4. února. Letenky jsou dostupné až do 30. 6. 2014 kromě vánočního období 15. 12. – 1. 1. Letenky rezervujte nejlevněji v tomto vyhledávači.

TIP – Bali – 12 127 Kč – K příkladovému termínu stačí nyní dokoupit v akci přelet 21. ledna s návratem 3. února Jakarta-Bali za 800 Kč (pouze s kabinovým zavazadlem) s Air Asia.

Jak do Barcelony

Do Barcelony létá z Prahy Vueling a ČSA, low-costem se na hlavní barcelonské letiště El’Prat dostane ještě Ryanairem z Budapešti, nebo rovněž s Ryanairem na vedlejší Gironu z Katowic a Bratislavy a poté autobusem.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Jakarta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)